REKLAMI GEÇ

İlk dersi Menderes Türel verecek

İlk dersi Menderes Türel verecek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Denizli’de AK Parti İl Başkanlığı’nca düzenlenecek ‘Siyaset Akademisi’nin ilk dersini verecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Ekim 2016 Cuma, 16:03

AK Parti Genel Merkezi’nin 81 ilde düzenlediği Siyaset Akademisi’nin Denizli’deki açılış dersini, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel verecek.

Sekiz hafta sürecek akademide dört temel başlık altında, 60 alt başlıkta eğitim verilecek. İdari ve siyasi yapılar örneklerle somut uygulamalara dayalı olarak anlatılacak. Temel başlıklar; ‘Türk Siyasetine Giriş’, ‘Siyasal Sistemler ve İdeolojiler’, ‘Siyasal Strateji ve İletişim Becerileri’ ve ‘Deneyim Paylaşımları’ olarak belirlendi.

Siyaset Akademisi’nde eğitim almanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyen AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “Denizli’de 8 hafta sürecek olan eğitimlere 190 kişi başvuru yaptı. Bu eğitimler sonunda yapılacak sınavda dereceye giren öğrencilere, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım tarafından belgeleri verilecektir. Eğitim programımız Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in vereceği açılış dersi ile başlayacak. Umuyoruz ki, bu eğitim sonunda dersleri başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, ilerleyen süreçte Yeni Türkiye’nin yapı taşı olurlar. Türkiye’nin siyasetine büyük katkı sağlarlar” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı