REKLAMI GEÇ

Merkezefendi Belediyesi çalışanlarına Ekrem Başer sözü: Hiçbiriniz işinizden olmayacaksınız

Merkezefendi Belediyesi çalışanlarına Ekrem Başer sözü: Hiçbiriniz işinizden olmayacaksınız

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkanı Ekrem Başer, Merkezefendi Belediyesi çalışanları için bir video paylaştı ve onlara “Hiçbiriniz işinizden olmayacaksınız. Hak ettiğinizi fazlasıyla alacaksınız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mart 2024 Cuma, 15:24

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, son yayınladığı video ile Merkezefendi Belediye çalışanlarına seslendi. Seçimlere 2 gün kala paylaşılan videoda belediye çalışanlarına güven veren Başer, net ve samimi konuştu.

ÇOK DEĞERLİ EMEKÇİ

Ekrem Başer, bu kez yine sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Merkezefendi Belediye çalışanlarına seslendi. Videoda “Belediyenin çok değerli emekçisi” diyerek sözlerine başlayan Başer, göreve geldiklerinde belediye çalışanlarından hiç birinin işsiz kalmayacağını dile getirip şöyle dedi:

HAK ETTİĞİNİZİ FAZLASIYLA ALACAKSINIZ

Belediyenin çok değerli emekçisi. Seçim sürecinde son günlere girmiş bulunuyoruz. Belediye Başkanı olduğumuzda gönül rahatlığıyla söylemek isterim ki, hiç biriniz işinizden olmayacaksınız. Hak ettiğinizi fazlasıyla alacaksınız. Bu vesileyle sizleri saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı