REKLAMI GEÇ

Pamukkale Balık Hali, Pekdemir ile hayat bulacak

Pamukkale Balık Hali, Pekdemir ile hayat bulacak

AK Partili Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in döneminde Pamukkale’de hayata geçirilecek Balık Hali Projesi, ilçe halkı tarafından kabul buldu. Hayata geçirildiğinde yerli ve yabancı turiste de hizmet edecek tesisin, bölge ekonomisine de katkı sağlaması bekleniyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Mart 2024 Cuma, 12:17

Pamukkale’yi cazibe merkezi haline getireceğini yaptığı seçim çalışmalarında iddialı sözlerle dile getiren Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in, göreve geldikten sonra bölgede inşa edeceğini açıkladığı Balık Hali projesi, vatandaşlar tarafından kabul buldu.

Pekdemir’in vadettiği tesiste balık satış yerlerinin yanı sıra restoran, oyun alanı, otopark ve farklı sosyal tesis alanları bulunacak.

Pamukkale’nin turistik ve ekonomik potansiyelini artırmak amacıyla da planlanan bu proje, modern mimarisiyle de dikkat çekecek. Hijyen koşullarının hassasiyetle korunacağı tesisin restoran bölümlerinde balık pişirme yerleri de bulunacak. Ayrıca; otopark ve diğer sosyal tesisler ziyaretçilerin konforunu ve rahatlığını Balık Hali’ni sadece bir alışveriş merkezi değil aynı zamanda bir sosyal merkez haline getirecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı