REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de Pekdemir yükselişini sürdürüyor

Pamukkale’de Pekdemir yükselişini sürdürüyor

Vatandaş, Pamukkale’de AK Partili Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’i bağrına bastı. İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde yaptığı çalışmalarla adından sıkça bahsettiren Pekdemir, “Daha önce yaptım, şimdi de yaparım” diyerek, seçmenden destek istiyor. Pekdemir’in mahalle toplantılarında yüzlerce kişiye hitap ediyor olması ise bu desteği aldığını gösteriyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mart 2024 Salı, 15:43

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim bölgesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İl Genel Meclis Başkanlığı döneminde yaptığı çalışmalarla Denizli’nin adım basmadığı, hizmet götürmediği yeri kalmayan ve bölgede iyi tanınan Pekdemir, iftardan sonra yapılan ve yüzlerce kişinin katıldığı miting tadındaki mahalle toplantılarında “Daha önce yaptım, şimdide yaparım” diyerek göreve geldikten sonra Pamukkale’de yapacaklarını anlatmaya devam ediyor.

Pamukkale Belediye Başkanlığı yarışında başkanlık koltuğuna en yakın isim olarak gösterilen AK Partili Halil Pekdemir konuşmalarında, “İnşallah sizlerin destek ve teveccühleriyle göreve geldiğimizde, çok başarılı işlere imza atacağız. Allah’ın izniyle Pamukkale’yi öyle bir değiştireceğiz ki; göç edilen değil, kabul bulan bir ilçe haline getireceğiz. Hep birlikte sorunlarımızı çözecek, birlikte çalışacağız” diyerek kendisine gösterilen ilgiden memnuniyetini dile getiriyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı