REKLAMI GEÇ

Pekdemir, bütçe dostu düğün salonları yapacak

Pekdemir, bütçe dostu düğün salonları yapacak

Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’den yuva kurmak isteyen genç çiftler ve ailelerini mutlu edecek bir proje! İlçeye bütçe dostu düğün salonları yapılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Mart 2024 Çarşamba, 12:34

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, bir projesinin daha ayrıntılarını kamuoyuyla paylaştı. AK Partili Pekdemir, ilçede yaşayan çiftlerin ve ailelerinin bütçelerine çok önemli bir katkı sağlayacak projeyle mutluluklarını katlamayı planlıyor.

KONFORLU BİNA KUSURSUZ HİZMET
Pamukkale’nin çeşitli mahallelerine belediye düğün salonları yapılacak. Evlenmek isteyen gençler, bütçe dostu bu salonlar sayesinde düğünlerini ucuza getirecek. Ekonomik olmasının aksine konforlu bir şekilde inşa edilecek düğün salonları, kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet verecek.

PARASI OLAN DÜĞÜN YAPIYOR
Halil Pekdemir, “Zaten hali vakti yerinde olan insanlarımız düğün yapıyor. Alım gücü olan vatandaşlarımız için ilçemizde faaliyet gösteren düğün salonlarımıza belediye olarak her türlü hizmeti ve desteği sunmaya devam edeceğiz. Ancak bu projemizle amacımız hali vakti yerinde olmadığı için nikahın dışında bir şey yapamayan gençlerimiz ve ailelerini mutlu etmek. Onların telli duvaklı mutluluklarını eş, dost ve akrabalarıyla paylaşmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı