REKLAMI GEÇ

Pekdemir’den Pamukkale’de her mahalleye yeni park projesi

Pekdemir’den Pamukkale’de her mahalleye yeni park projesi

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, bölgenin yeşil alanlarını çoğaltacağını söyledi ve her mahalleye yeni bir park yapılacağını açıkladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Mart 2024 Pazartesi, 11:46

Pamukkale’yi cazibe merkezi haline getirmek amacı doğrultusunda yeşil alan ve park eksikliğini gidermek ve bölgeyi modern bir yaşam alanı haline getirmek isteyen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, ilçenin yeşil alanlar ve parklarla donatılacağını söyledi. Yaşam alanlarıyla modern bir Pamukkale yaratmayı amaçlayan Pekdemir, bu anlamda eksiği olan mahalleleri tespit ettiklerini açıkladı.

PAMUKKALE DAHA YEŞİL OLACAK
“Her mahalleye yeni bir park” projesinin göreve gelir gelmez öncelikli çalışmalar içinde olduğunu söyleyen AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in bu projesi, modern ve güvenli çocuk oyun grupları ile açık hava spor ünitelerinin de içinde bulunduğu parklarla yeni yaşam alanlarından oluşuyor. Ayrıca daha yeşil bir Pamukkale oluşturabilmek amacıyla bölgede bu projeler her yıl artırılacak ve mevcut yeşil alanların bakım ve yenilenmesine de devam edilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı