REKLAMI GEÇ

“Seçimin galibi, açık ara biz olacağız”

“Seçimin galibi, açık ara biz olacağız”

AKP İl Başkanı Bilal Uçar, “İddia ediyorum, önümüzdeki yıl yapılacak olan genel seçimin açık ara galibi yine AKP olacaktır” dedi.

/ DENİZLİHABER / 4 Mart 2010 Perşembe, 16:52

AKP İl Başkanı Bilal Uçar, geçen hafta Ankara’da gerçekleştirilen il başkanları toplantısından sonra, Denizli’de ilçe başkanları ile bir araya geldi. Uçar, toplantı öncesi yaptığı açıklamada, AKP’nin, önümüzdeki yıl yapılacak seçimden, yine açık ara galip olarak ayrılacağını iddia etti.

“Statüko devam etmeyecek”
Türkiye’nin normalleştiğini ifade eden Uçar, “Demokrasinin temel taşı millet egemenliği her türlü engellemeye rağmen yerleşiyor. Bu değişime ve gelişime direnenler, yıllardır milletimizi başkalaştırmaya, özünden, kimliğinden ve tarihinden koparmaya çalışanlar istiyorlar ki statüko devam etsin. Halkçı geçinip halka tepeden bakan, milliyetçi geçinip millete tuzak kuran sözüm ona ulusalcı cephe ile kol kola yürüyenler, köhnemiş siyaseti sürdürmeye çalışanlar artık şunu görsün. Statüko devam etmeyecek” dedi.

“Açık ara galip olacağız”
12 Eylül anayasasının toptan değiştirilmesi gerektiğini belirten Uçar, “Biz bu konuda hükümetimizin atacağı her adımı ve alacağı her türlü kararı destekliyoruz” diye konuştu.
Uçar, “İddia ediyorum. Önümüzdeki yıl yapılacak olan genel seçimin açık ara galibi yine Ak Parti olacaktır. Bize iftira edenler, karalayanlar, felaket tellallığından başka bir şey söyleyemeyenler bundan önceki dört seçimde de olduğu gibi yalan ve iftiralarıyla birlikte tasfiye olup gidecekler” dedi.

Vekil nöbeti
AKP Denizli teşkilatı olarak var güçleriyle çalıştıklarını belirten Uçar, “Her hafta Cuma günü bir milletvekilimiz partimizde vatandaşlarımızla buluşuyor. Aynı vekilimiz Cumartesi ve Pazar günleri Merkez İlçe Teşkilatımızla birlikte mahalle toplantılarına katılarak hizmetlerimizi anlatıyor ve sorunları dinliyor. Yine her hafta milletvekillerimizin katılımıyla ilçe belde ve köy ziyaretleri yapıyoruz. Her an halkımızın yanında yüzümüzün akıyla hizmetlerimizi anlatıyoruz. Seçimlere 1 yıldan fazla bir zaman olmasına rağmen sandık bazında teşkilatlanmamızı güncelliyoruz” dedi.

Siyaset Akademisi’nin konuğu Hüseyin Çelik
AKP Siyaset Akademisi çalışmasını da sürdürdüklerini belirten Uçar, “İlkini 2008 yılında açtığımız siyaset akademisinin ikincisini de 13 Mart 2010 Cumartesi günü başlatıyoruz. 8 hafta, Cumartesi günleri gerçekleştirilecek olan siyaset akademisine isteyen vatandaşlarımız da katılabilecektir. Kayıtlar partimizde yapılmaktadır. Siyaset akademisinin ilk katılımcısı da Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin Çelik olacaktır. 13 Mart 2010 tarihinde geçekleşecek olan bu konferansa tüm halkımız davetlidir. Hepinizi saygıyla selamlıyor, toplantımıza teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı