REKLAMI GEÇ

Tin: Denizli’nin başarısı tescillendi

Tin: Denizli’nin başarısı tescillendi

AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin 3. kez Ekonomi Bakanlığı’na getirilmesini Denizli’nin siyaset sahnesindeki ağırlığının bir göstergesi olarak nitelendirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Ağustos 2015 Cumartesi, 15:41

AK Parti’nin düsturunda işi ehline vermenin önemli bir yer tuttuğunu söyleyen İl Başkanı Şahin Tin, Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin yeniden ekonomi bakanlığına getirilmesini değerlendirdi.

“Ülkemizin, ithal bakan getirdiği dönemleri unutmadık” diyen Tin açıklamasını şöyle devam etti: “O yıllarda içimizde hiçbir ekonomiyi yönetecek kabiliyette insanlar yok diye hayıflanırdık. Ancak geldiğimiz noktada 2 dönemdir Ekonomi Bakanlığı yapan Nihat Zeybekci’nin seçim hükümetinde de bakanlığa devam etmesine layık görüldü. Bu da Anadolu kaplanı ünvanı alan sanayi ve ticaret alanında ülke ekonomisine sağladığı katma değeri tartışılmaz Denizli’nin ekonomi alanında başarısıdır. Denizli’nin bu alanda var olduğunun açık bir göstergesidir. Kaldı ki Nihat Zeybekci’nin bakanlık süresince ortaya koyduğu performans, tüm Türkiye tarafından da başarılı bulunmasa idi üçüncü kez bakanlık verilmezdi. Denizlimiz için gurur verici bir gelişmedir.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı