REKLAMI GEÇ

Zeybekci: O kuzgunu getirip hesap soracağız

Zeybekci: O kuzgunu getirip hesap soracağız

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Demokrasi Nöbeti” tutanlara seslenirken, Fetullah Gülen’e yönelik sert sözler kullanarak, “O kuzgunu getirip hesap soracağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Temmuz 2016 Pazar, 11:28

 

Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Delikliçınar Meydanı’ndaki Demokrasi Nöbeti’ne katıldı. Meydanda toplananlarla bir araya gelen bakan Zeybekci, yaptığı konuşmada Fethullahçı Terör Örgütü elebaşı Fethullah Gülen’i Pensilvanya’dan getirerek milletin önünde yargılayacaklarını söyledi. Zeybekçi, şöyle konuştu:

nihat-zeybekci-gulene-sert-sozler-ic

“O kuzgunu getirip halkın önünde hesap soracağız. Şehitn ve gazilerimizin kanı yerde kalmayacak. Benim milletime kalkan ellerin her biri kırılacak. Bu demokrasi destanı AK Parti’nin destanı değildir. CHP’nin, MHP’nin AK Parti’nin 79 milyonun destanıdır. Artık demokrasi, hukuk, bayrak ve vatan kaygımız yok. Bunların hepsi milletin ellerinde emin ellerde bulunuyor. Demokrasi nöbetlerinde bulunan kardeşlerimizin nöbetleri evlerinde de devam edecek. Fethullah Gülen tez zamanda orada vatansız olarak geberip gidecek ya da gelecek bu millete hesap verecek. Bu hesap mutlaka görülecek.”

Bu arada bakan Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Temmuz darbe gecesinde şehit ve yaralı yakınlarına verilmek üzere başlatılan yardım kampanyasına bağışta bulundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı