REKLAMI GEÇ

CHP Adayı Vural’dan ‘Nakliyeciler Sitesi’ sözü

CHP Adayı Vural’dan ‘Nakliyeciler Sitesi’ sözü

CHP’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural’ın seçim durağı Üçgen bölgesi ve Üçgen Çarşısı’ndaydı. Burada nakliyecilerin sorunlarını dinleyen Vural, Nakliyeciler Sitesi için söz verdi.

/ DENİZLİHABER / 1 Şubat 2014 Cumartesi, 12:08

Önce Seçim Bürosu’nda vatandaşlarla buluşan ve vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, daha sonra Üçgen Çarşısı’nı ziyaret etti. Semt sakinleri ve çarşı esnafıyla bir araya gelen Vural, büyük umutlarla yapılan Üçgen Çarşısı’nın mevcut durumundan çok rahatsız olduğunu, burasının atıl durumda olmasının Denizli için büyük bir kayıp olduğunu belirtti.

Üçgen Çarşısı Esnafı Dertli

Kendilerine yer gösterilmediğinden şikayetçi olan nakliyeciler ve lojistik firmaları, bölgede yaşanan sorunlarla ilgili Başkan adayı Vural’a bilgi verdi. Çarşıdaki nakliyeciler, bölgede bir kamyon garajı olmamasından dolayı, hemen hemen her gün ceza yediklerini, zaten olmayan iş yüzünden kazandıkları parayı da kesilen cezalara yatırdıkları için çok sıkıntıda olduklarını söyledi.

Başkandan Bölge İçin Önemli Açıklamalar

Bölge esnafının sorunlarını dinleyen İbrahim Vural, semtin sorunları hakkında yaptığı konuşmada,bölgenin sorunlarını çok yakından takip ettiğini, büyük umutlarla yapılan Üçgen Çarşısı’nın mevcut durumundan çok rahatsız olduğunu, burasının atıl durumda olmasının Denizli için büyük bir kayıp olduğunu belirtti. Başkan Vural sözlerine şöyle devam etti. ‘Üçgen Çarşısı seksenli yılların başında büyük beklentilerle hizmete açıldı, çarşı Balkanlar’ın en büyük çarşısı olma niteliğindeydi. Konumu itibariyle de tüm Denizli’nin ortak noktasında olan Üçgen Çarşısı maalesef bu beklentilerin hiçbirini karşılamadı. İlimizin kanayan yarası haline geldi. Burada pek çok suç işlendi, arabalar kundaklandı, işyerleri soyuldu. Bizim Üçgen Çarşısı ve bölgeyle ilgili çok ciddi çalışmalarımız var” dedi.
denizli-chp-ibrahim-vural-ucgen-carsisi-ic

Nakliyeciler sitesi sözü

Vural, Üçgen Çarşısı’nda faaliyet gösteren nakliye firmalarının kendilerine yer gösterilmediğinden şikayetçi olmaları üzerine , “Burada büyük özverilerle, büyük zorluklarla çalışıyorlar. Biz yönetime geldiğimiz zaman bu duruma artık bir son vereceğiz. Nakliye ve Lojistik firmaları için bir ortak bir site çalışmamız olacak. Hizmet tek bir noktadan verilerek, rekabet sağlanacak, böylelikle vatandaşımızın da aldığı hizmetin de kalitesi artacak, yeter ki vatandaşımız bunları yapabilmemiz için bize destek versin, el versin” diye konuştu.

Bölgenin görüntü kirliliği de son bulacak

Başkan Vural, bölgenin görüntü kirliliğine de vurgu yaparak, bu kadar merkezi noktada bulunan bölgenin mevcut görüntüsünün herkesi rahatsız ettiğini dile getirdi. Vural ayrıca, ilimize yakışmayan bu görüntü kirliliğinin ortadan kaldırması için de çalışmalarının olduğunu ve bölgeyle ilgili sürpriz çalışmaların yakında açıklanacağını söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı