CHP Denizli’de belediye meclis üyesi 3 isim partiden istifa ettiğini açıkladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP Denizli’de belediye meclis üyesi 3 isim partiden istifa ettiğini açıkladı

CHP Denizli’de belediye meclis üyesi 3 isim partiden istifa ettiğini açıkladı

CHP Mekezefendi Belediye Meclisi’nin üyeleri Murat Çimik ile Arif Suna ve Acıpayam Belediye Meclis Üyesi Ertan Başkan partilerinden istifa etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Şubat 2021 Perşembe, 14:44

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi ve Acıpayam Belediye Meclis üyesi CHP’li Ertan Başkan ile Merkezefendi Belediye Meclis üyeleri CHP’li Arif Suna ve Murat Çimik partilerinden istifa etti.

İstifa gerekçelerine ilişkin ortak açıklama yapan Merkezefendi Belediye Meclis üyeleri CHP’li Arif Suna ve Murak Çimik, partiyi ve kamu yararını düşünerek yaptıkları uyarılar nedeniyle ötekileştirildiklerini ve düşman ilen edildiklerini ileri sürdüler.

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi ve Acıpayam Belediye Meclis üyesi CHP’li Ertan Başkan ise istifasına ilişkin henüz bir açıklama yapmadı.

Yorumlar

soru yorum   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 00:40

muharrem ince ne yaptıysa kendine yaptı, Kılıçdaroğlu’ nun karşısına genel başkan adayı olarak çıkmam dedi, iki ay sonra sözünü yedi, tükürdüğünü yaladı. MUHARREM İNCE HİÇBİR ZAMAN BAŞARILI OLAMAZ, DÜRÜST DEĞİL KENDİ KUYUSUNU KAZDI VE KENDİNİ GÖMDÜ.

Bilal   -  Bağlantı 11 Şubat 2021, 15:10

Muharrem İnce sevilir veya sevilmez ama seçimde muharrem inceye insafsızlık yapıldı Parti olarak yanında olmadılar yalnız bıraktılar o gece bir sürü iddia dolaştı Muharrem İnce istifası merkezefendi belediye başkanına beklentim var.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı