REKLAMI GEÇ

CHP İl Yönetimi Çivril’de toplandı

CHP İl Yönetimi Çivril’de toplandı

CHP İl Teşkilatı, yönetim kurulu toplantısını Çivril’de gerçekleştirdi. İl Başkanı Çavuşoğlu ve beraberindekiler toplantı öncesi esnaf ve üreticiler ile bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ağustos 2020 Perşembe, 16:27

CHP Denizli İl Örgütü Çivril’de toplandı. İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kocabay, Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, Çivril Kadın Kolları Başkanı Gönül Emre Altınbaş ve Çivril Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Palaz ile birlikte il ve ilçe yönetiminin bir araya geldiği toplantı öncesinde üreticileri ve esnafı ziyaret eden CHP heyeti, pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılar, Çivril Ovası’nda yaşanan su sorunu, ekonomik krizin esnafa etkileri, ilçenin başlıca sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Esnaf ziyaretinin ardından yapılan yönetim kurulu toplantısında sorunlar masaya yatırılırken, çözüm için neler yapılabileceği konuşuldu.

Toplantının verimli geçtiğini belirten İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, yönetim kurulu toplantılarının bundan sonra her hafta başka bir ilçede toplanacağını, halkın iktidarını kurmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı