CHP Odabaşıoğlu’na destek için geliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP Odabaşıoğlu’na destek için geliyor

CHP Odabaşıoğlu’na destek için geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları, parti meclisi üyeleri ve milletvekilleri, Gençlik Kolları İl Başkanı Tugay Odabaşoğlu’na destek için Denizli’ye geliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Ekim 2021 Perşembe, 14:26

Cumhurbaşkanı’na hakaret suçlamasıyla tutuklanan Gençlik Kolları Denizli İl Başkanı Tugay Odabaşoğlu’na destek vermek amacıyla CHP Genel Başkan Yardımcıları, parti meclisi üyeleri ve milletvekillerinden oluşan heyet, Denizli’ye gelecek. Cuma günü Saat 11.00’de Kocabaş Cezaevi’nde Tugay Odabaşıoğlu’nu ziyaret edecek heyet, saat 11.30’da cezaevi önünde basın açıklaması yapacak.

Ziyareti ve Odabaşıoğlu’nun tutulmasını değerlendiren CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Tugay Odabaşıoğlu, hukuk önünde delil kabul edilemeyecek nedenlerden dolayı tutuklu bulunuyor. Bu haksızlığın bir an önce giderilmesi için genel merkezimizden gelecek heyet yarın Tugay Başkanımızı ziyaret ederek basın açıklaması yapacak. Tugay Başkanımızın bir an önce özgürlüğüne kavuşması için parti olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Odabaşıoğlu’nu destek için gelecek heyette Secim ve Hukuk İşlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı-Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, TBMM İdari Amiri ve Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Muğla Milletvekili Suat Özcan Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Antalya Milletvekili Rafet Zeybek ve Parti Meclisi Üyesi Gizem Özcan yer alacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı