Osman Tabu veda etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Osman Tabu veda etti

Osman Tabu veda etti

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, yaklaşan kongre öncesinde İl Başkanlığı’nda son ilçe başkanları toplantısına katıldı, ardından da sosyal medyada veda etti. Tabu, kongrede aday olmayacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Kasım 2019 Perşembe, 12:05

CHP’de kongre süreci devam ediyor. İlçeler, kongrede oy kullanacak delegelerin belirleneceği mahalle seçimlerini sürdürürken, ilçe kongre tarihleri de kısa süre içinde netleşecek.

Kongreye hazırlanan CHP Pamukkale İlçe Teşkilatı da delege seçimlerini sürdürüyor.

Daha önce kongrede aday olmayacağını açıklayan CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, dün akşam İl Başkanlığı’nda düzenlenen ilçe başkanları toplantısında parti yöneticileri ile son kez bir araya geldi.

Kongre sürecinin değerlendirildiği, yol haritasında son düzenlemelerin yapıldığı toplantıya katılan Osman Tabu, buluşmanın ardından sosyal medyada mesaj yayınladı, veda etti.

Tabu mesajında, “Bu akşam İl Başkanımız Sayın Mahir Akbaba başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Başkanları Toplantısı’nda son kez bir araya gelme imkanı bulduğum değerli ilçe başkanlarım ve il başkanım nezdinde; 2013 yılından bu yana birlikte omuz omuza mücadele etme onuruna mazhar olduğum şanlı Cumhuriyet Halk Partisinin yürekli neferlerine şükranlarımı sunarım. Önümüzdeki kongrelerin partimizin başarısına vesile olması dileğiyle, saygıyla, sevgiyle, onur ve inançla siz değerli partililerimi selamlıyorum. Yolumuz ve bahtımız açık olsun. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partililer” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı