CHP’de il kongresinin tarihi ve yeri belli oldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP’de il kongresinin tarihi ve yeri belli oldu

CHP’de il kongresinin tarihi ve yeri belli oldu

CHP’nin il başkanlığı için yapacağı kongrenin tarihi belli oldu. İl Yönetim Kurulu bu konuda yapılan toplantı ile kongre tarihini ve yerini netleştirdi. Yapılacak seçimle CHP’de kongre süreci tamamlanmış olacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Ocak 2020 Cumartesi, 15:49

Delege ve ilçe seçimlerini tamamlayan Cumhuriyet halk Partisi’nde il başkanlığı için yapılacak seçim için tarih ve yer belli oldu. CHP İl Yönetimi konu ile ilgili yaptığı toplantıda kongrenin 16 Şubat 2020 Pazar günü saat 10:00’da EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılması kararı aldı.

Alınan karar ile ilgili açıklamada kongrenin divan başkanlığını yapması için TBMM CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’in davet edildiği belirtildi. CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ise kongreye tüm partilileri davet etti.

“Denizli Örgütü olarak biz büyük bir aileyiz ve bu kongreden daha da büyüyerek, güçlenerek gençlerimizle, kadınlarımızla, tecrübeli büyüklerimizle hep birlikte çıkacağız” diyen CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, “Hedefimiz yapılacak ilk seçimlerde genelde ve yerelde partimizi iktidara taşımak. Kazanan birlikteliğimiz olacak, kazanan Cumhuriyetimiz, Halkımız, Partimiz, Türkiyemiz, Denizlimiz olacak. Her şey çok güzel olacak, martın sonu yine bahar olacak, bizim olduğumuz yerde umut vardır, daha yapacak çok işimiz var, her şey Denizli için, bunu birlikte başarabiliriz ” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı