CHP’den istifa eden Sancar’ın tehdit ve şantaj şikayetiyle bir kişi gözaltına alındı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP’den istifa eden Sancar’ın tehdit ve şantaj şikayetiyle bir kişi gözaltına alındı

CHP’den istifa eden Sancar’ın tehdit ve şantaj şikayetiyle bir kişi gözaltına alındı

CHP’den istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar ile ilgili bir gelişme daha. Türkiye gündemine oturan istifaya tehdit ve şantajın yol açtığı iddia edilmişti. Sancar’ın şikayeti üzerine bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Mart 2021 Pazartesi, 17:37

CHP’den istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar ile ilgili gelişmeler sürüyor. Şok istifasının ardından ortaya bazı iddialar atılmış, Sancar’a şantaj yapıldığı ve tehdit edildiği öne sürülmüştü.

Bu iddiaları doğrulayan haber Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından geldi. İstifacı vekil Sancar’ın Denizli Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığı şikayetinin ardından yürütülen soruşturmada, Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Soruşturmayla ilgili resmi açıklama yapılmadı, ancak olaya adı karışan bazı kişilerin de arandığı ifade edildi.

Yorumlar

Bilal   -  Bağlantı 2 Mart 2021, 11:20

Hem suçlu hem güçlü o pis iğrenç ötesi Ahlaksızlığı yapmayacaktın senin ismine bakarak oy verenlerin yüz karası Parti ismini leke gelmemesi için Chp den istifa ediyor ettiriliyor ama bu ayıp Chp ye yeter de artar bile …

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı