CHP’li Arslan, Keçeci’yi ziyaret etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP’li Arslan, Keçeci’yi ziyaret etti

CHP’li Arslan, Keçeci’yi ziyaret etti

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan Denizli Sanayi Odası’nı ziyaret etti, Başkan Müjdat Keçeci ile Denizli ekonomisi ve sorunları üzerine görüştü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Aralık 2015 Salı, 09:36

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan Denizli Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Arslan, Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu tarafından ağırlandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Keçeci, “Sizlerin görevi ülkemizin sorunlarına çözüm üretmek. Denizli’nin ekonomik sorunları büyük, sanayicilerimiz artık yatırım yapmıyor. Nitelikli işgücü bulamıyor. Bu sorunun eğitim sistemindeki gerekli düzenlemelerin yapılmasıyla giderileceğine inanıyoruz. Bu düzenlemeler yapılmadığı sürece maalesef bu problemle karşı karşıyayız. Sanayicimizin sesi çıkmıyor, kendi içerisinde sorunlarına çözüm arıyor. Biz, Denizli Sanayi Odası olarak sanayicimizin sıkıntılarını zaman zaman açıklıyoruz. Fakat Denizli’nin sorunlarını çok fazla dile getiren yok. Özellikle bugünlerde açıklanacak olan asgari ücretin bir kaos yaratacağını düşünüyoruz” dedi.

“Sanayicimizin hevesinin kırıldığının farkındayız” diyen CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ise, girişimcinin, yatırımcının heyecanını yeniden kazanması ve yolunun açılması gerektiğini vurguladı.

Arslan, “Yatırım olmazsa, istihdam olmazsa ilerlemek mümkün değil. Bizler de sizin için üzerimize düşeni yapmak için buradayız. Sizlerin de aracılığı ile sanayicimizin sesi olmaya hazırız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı