CHP’li Çavuşoğlu’ndan siyasi parti ziyaretleri - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP’li Çavuşoğlu’ndan siyasi parti ziyaretleri

CHP’li Çavuşoğlu’ndan siyasi parti ziyaretleri

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu siyasi parti ziyaretlerini sürdürüyor. Çavuşoğlu ve beraberindekiler Bağımsız Türkiye Partisi ile Demokrat Parti Denizli teşkilatlarını ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Aralık 2021 Cuma, 14:02

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Kadın Kolları İl Başkanı Aşyen Kocabay, Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri Bağımsız Türkiye Partisi ve Demokrat Parti Denizli İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

İlk olarak Bağımsız Türkiye Partisi Denizli İl Başkanlığına gelen CHP heyeti, İl Başkanı Turgay Uran ve parti yöneticileri ile bir araya geldi, ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılar, döviz kurundaki anormal hareketlerin tarımdan üretime ekonomi üzerindeki etkileri ve çözüm önerileri üzerinde görüştü.

Daha sonra Demokrat Parti Denizli İl Başkanlığını ziyaret eden CHP heyeti, İl Başkanı Salih Zeki Yanaşık ve parti yöneticileriyle buluştu. Bu ziyarette de gündem döviz kurlarındaki hareketlilik ve ekonomi üzerine etkileri oldu.

Ziyaretlerde ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumun ve neler yapılması gerektiğinin değerlendirildiğini belirten Çavuşoğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi, Tüm siyasi partilerle ve toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelebilen bir parti. Biz de Denizli’de diğer siyasi partilerle bir araya gelerek bir an önce ülkemizi içinde bulunduğu durumdan çıkarmak için görüş alışverişinde bulunuyoruz. Döviz kurlarındaki aşırı hareketlenmeler, bütün sektörleri olumsuz etkilemiş durumda. Çiftçiler gübre, ilaç ve mazot fiyatlarına gelen aşırı zamlar ile boğuşurken, ticaretle uğraşanlar ellerindeki ürünü fiyatlandırmakta güçlük çekiyor. Böyle bir durumda siyasi farklılıkları bir kenara bırakıp, birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Tek adam rejiminin ülkemizi getirdiği nokta ortadadır ve Ülkemizi tekrar düzlüğe çıkaramayacağı ortadadır. Bu buhrandan çıkmak için bir an önce erken seçim kararı alınmalıdır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı