CHP’li Varlıker, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı lanetledi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP’li Varlıker, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı lanetledi

CHP’li Varlıker, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı lanetledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Kuşadası’nda yapılan yumurtalı saldırıya, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker’den sert tepki. Saldırıyı lanetleyen Varlıker, “Korkmuyoruz, susmayacağız, siz de susmayın” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Eylül 2019 Pazar, 11:49

Kuşadası’nı ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ezanın okunmaya başlamasıyla konuşmasına ara vermiş, bu sırada kalabalık içinden Kılıçdaroğlu’na doğru, 4 tane yumurta atılmıştı. Yumurtalar Kılıçdaroğlu ve yanındakilere isabet etmemişti.

Yumurtalı saldırı sonrası, olayla ilgili olarak bir kişi gözaltına alınırken, yaşanan olaylara tepkiler çığ gibi büyüdü.

VARLIKER LANETLEDİ
CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker de Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na yapılan zaldırıyı lanetledi.

Varlıker, “Kimse bizi yolumuzdan döndüremez. Siz kaybedenler, yenilgiyi hazmedemeyenler, demokrasiyi içine sindiremeyenler, hala kaybetmeye devam ediyorsunuz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı lanetliyorum. Korkmuyoruz… Susmayacağız… Siz de susmayın…” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı