REKLAMI GEÇ

CHP’nin Afyonkarahisar’daki çalıştayı tamamlandı

CHP’nin Afyonkarahisar’daki çalıştayı tamamlandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel yönetimlerin çalışma şekillerinin belirlendiği Afyonkarahisar’daki çalıştayı tamamlandı. Çalıştayda konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Belirlenen 7 maddelik talimat Merkezefendi’de harfiyen uygulanacak” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Temmuz 2019 Pazar, 14:48

Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesi’nde yapılan CHP’nin Belediye Başkanları Çalıştayı tamamlandı. CHP’li Denizlili 5 başkanın da katıldığı çalıştayda konuşma yapan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “25 yıl sonra Denizli Merkezde bir belediyenin yönetimini aldık. Sorumluluklarımızın ve yükümüzün çok ağır olduğunu biliyoruz. Çalıştaydan çıkan kararlar Merkezefendi’de harfiyen uygulanacak” dedi.

Konuşmasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belirttiği 7 talimatın çok önemli olduğunu ve bu talimatları yerine getirmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağının altını çizen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sayın Genel Başkanımız bizlere verdiği talimatların hepsi birbirinden önemli. Şeffaf olmak, adaletli yönetmek, yandaş için değil halk için çalışmak, kadınlara, çocuklara pozitif ayrımlar yapmak, hesap verebilir olmak. Çalıştaya gelen 250 belediye başkanı arkadaşımın seçime zaten bu bilinçle hazırlandığını biliyorum. Hepimiz ülkemiz adına, halkımız adına nasıl çalışmamız gerektiğini bu çalıştay ile bir kez daha pekiştirmiş olduk. Bütün CHP’li belediye başkanlarının bir araya geldiği bu çalıştay hepimiz için çok faydalı oldu” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı