REKLAMI GEÇ

CHP’Yİ BULUŞTURAN MEVLİD

CHP’Yİ BULUŞTURAN MEVLİD

Denizli eski milletvekili Ali Rıza Ertemur’un anne ve babası adına okutulan mevlid, CHP’nin kurmaylarını buluşturdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Eylül 2014 Pazar, 14:18

23. dönem Denizli Milletvekili Ali Rıza Ertemur’un babası Hacı Mevlüt Ertemur ve annesi Hacı Muzaffer Ertemur adına okutulan mevlid-i şerif Cumhuriyet Halk Partisi Denizli örgütünü buluşturdu. Aşağışamlı’da Ertemur ailesine ait fabrikanın bahçesinde gerçekleşen mevlitte Üzerlik, Aşağışamlı, Yukarışamlı, Sarayköy ve çevre merkezlerden gelen misafirlere yemek ikramı yapıldı.

ic-1

Üç binin üzerinde misafirin ağırlandığı mevlide Denizli Milletvekili Adnan Keskin, İl Başkanı Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi İlçe Başkanı Ömer Yurtseven, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve çok sayıda partili katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi’nde adı milletvekili aday adayları arasında gösterilen pek çok isim de mevlittee boy gösterdi.

Aziz, Mehmet, Adnan ve Ali Rıza Ertemur kardeşler tüm misafirlerini kapıda karşıladı. Denizli eski milletvekili Ertemur katılımın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Anne ve babamızın adına okuttuğumuz mevlid-i şerifte bizi yalnız bırakmadıkları için dost, akraba ve partililerimize çok teşekkür ediyorum. Bizim için anne ve babamızın acısı hala taze. Ruhları şad olsun” diye konuştu.

Yorumlar

Bakış Açısı   -  Bağlantı 28 Eylül 2014, 22:27

Milletvekili aday adayları boy göstermiş. Anca kendi içinizde kasılırsınız. Çıkın halkın içine, halk gibi olun. Yapamıyorsunuz işte. Düşün CHP’nin üstünden.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı