REKLAMI GEÇ

Çivril CHP’de aday adaylığı istifası

Çivril CHP’de aday adaylığı istifası

CHP Çivril İlçe Başkanı Ömer Köseoğlu, yerel seçimler öncesi belediye başkan aday adaylığı için istifa etti. Köseoğlu ile birlikte yönetimden iki kişinin daha istifa ettiği öğrenildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Ekim 2018 Salı, 16:05

CHP’de yerel seçimler öncesinde açıklanan parti içi takvim işlemeye başladı. Genel Merkez kararına göre parti yönetimlerinde görev alanların, aday adaylığı öncesinde istifa etmeleri gerekiyor.

CHP’de ilk istifa Çivril’den geldi. Daha önce Çivril Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını duyuran CHP İlçe Başkanı Ömer Köseoğlu istifasını verdi.

İstifasını sosyal medyadan yaptığı açıklama ile duyuran Köseoğlu, “İlçe yönetimimle son toplantımı yaptım. Neredeyse üç yıla yakın yaptığım başkanlıktan istifa ettim. Önümüzdeki günlerde belediye başkan aday adaylığı için müracaat edeceğim. Arkadaşlarımla Çivril için hayli sayıda proje hazırlıyoruz, yakın gelecekte paylaşacağız. Umarım her şey herkes için güzel olur” dedi.

İKİ YÖNETİCİ DE İSTİFA ETTİ
Öte yandan Çivril İlçe Yönetimi’nde olan Semih Dere ve Adem Güllü’nün de istifa ettiği öğrenildi. Dere ve Güllü’nün belediye meclis üyesi aday adayı olacakları ifade edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı