Mahir Akbaba’dan veda mesajı: Her zaman yanınızdayım - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Mahir Akbaba’dan veda mesajı: Her zaman yanınızdayım

Mahir Akbaba’dan veda mesajı: Her zaman yanınızdayım

Pazar günü yapılan kongrede Bülent Nuri Çavuşoğlu ile girdiği yarışı 4 oy farkla kaybeden Mahir Akbaba veda mesajı yayınladı. Akbaba, “Biz büyük bir aileyiz. Bu mücadelede hemen sol yanınızdayım. Mücadeleye devam” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Şubat 2020 Pazartesi, 16:54

Dün EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen CHP 37. Olağan İl Kongresi’nin ardından, kongrede de aday olan ve rakibi Bülent Nuri Çavuşoğlu’na yenilen eski İl Başkanı Mahir Akbaba, veda açıklaması yaptı, birlik ve beraberliğe dikkat çekti.

Kongreden galip çıkan Bülent Nuri Çavuşoğlu’na devraldığı onurlu görevde başarılar dileyen Akbaba, iktidar yarışında tüm gücüyle partisi için hizmet vermeye devam edeceğini belirterek, “Biz büyük bir aileyiz. Bu mücadelede hemen sol yanınızdayım. Mücadeleye devam” dedi.

Akbaba, “37. Olağan İl Kongremiz Cumhuriyetimize, halkımıza, partimize ve memleketimize hayırlı olsun. Kongre sürecinde sol duyulu tavırlarınız için hepinize müteşekkirim. Birlikte verdiğimiz mücadeleden gurur duydum, size yoldaş olmaktan da onur duyuyorum. Sizlerle başkan, yönetici, partili, gönüllü ve daha da ötesinde kardeş, arkadaş olmamız en büyük kazancımızdır. İl Başkanımız Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Yakındır, elbet kazanacağız; 4 vekili, 5 vekili, 14 belediyeyi ve bir de Büyükşehiri, iktidarı ve Cumhurbaşkanlığını. Mücadeleye devam” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı