Pamukkale’de CHP İlçe Başkanı Arda Arpacı oldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de CHP İlçe Başkanı Arda Arpacı oldu

Pamukkale’de CHP İlçe Başkanı Arda Arpacı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin kongre takvimi gereği yapılan Pamukkale İlçe Başkanlığı seçimi tamamlandı. Üç adayın yarıştığı seçimde sandıktan genç aday Arda Arpacı’nın ismi çıktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Aralık 2019 Pazar, 19:26

Kongre takvimi gereği önce mahalle delege seçimlerini yapan ve sonra ilçe seçimlerine geçen CHP’de kongreler birer birer tamamlanıyor. Geçtiğimiz hafta Merkezefendi’de seçimini yapan ve başkanını belirleyen CHP’li delegeler, bugün de Pamukkale İlçe Başkanını seçti. Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan seçime partililer yoğun ilgi gösterdi.

Saat 11:00’de başlayan ve mevcut başkan Osman Tabu’nun tekrar aday olmadığı seçimlere Savaş Akman, Hakan Alkan ve Arda Arpacı’nın çıkardıkları listeler ile gidildi. Kurulan sandıklarda 417 delege oy kullandı. Saat 17:30’da dolan oy kullanma süresi ile açılan sandıklardan genç siyasetçi Arda Arpacı’nın ismi çıktı.

Arda Arpacı, kullanılan 394 oyun 193’ünü alarak Pamukkale’nin yeni CHP İlçe başkanı oldu. Liste çıkaran diğer adaylardan Savaş Akman 115 oy alırken, Hasan Alkan ise 86 oyda kaldı.

ARDA ARPACI’NIN LİSTESİ
Gülçin Akyüz, Fatmaana Atasoy, Mehmet Ataş, Ayşegül Biçer, İlker Bitiş Yılmaz, Özge Demiröz, Mustafa Düzenli, İsmail Gözlükaya, Mesut Gündüz, Talia Hamza, Alican Kaplan, Yalçın Kaya, Mehmet Keserci, Durmuş Taşpınar, Soner Yıldız, Melike Yüksel.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı