Sosyal medyadaki park tartışmalarına CHP’li Varlıker de katıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sosyal medyadaki park tartışmalarına CHP’li Varlıker de katıldı

Sosyal medyadaki park tartışmalarına CHP’li Varlıker de katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı törenle Merkezefendi’nin Selçukbey Mahallesi’ndeki parkın isim değişikliği yapılması ve adının verildiği Kazım Arslan’ın anıtının açılış töreni sosyal medyada tartışmaya yol açmıştı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Eylül 2019 Çarşamba, 10:51

AK Partililerin başlattığı kampanyaya AK Parti İstanbul Milletvekili, MKYK Üyesi Markar Esayan, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katılmış, sert eleştiriler yöneltmişti.

Başkan Zolan yaptığı paylaşımda, “Biz hizmet etmeye, onlar bizim yaptıklarımızın üstünden prim yapmaya çalışmaya devam edecekler. #HazıraKonucuCHP” ifadelerine yer vermişti.

TARTIŞMAYA VARLIKER DE KATILDI
CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker de sosyal medyada süren tartışmalara yine sosyal medyadan katıldı, cevap verdi.

Başkan Osman Zolan’ı da etiketleyen Varlıker, “Açılış ile isim koyma arasındaki farkı bilmemenizi, koltuk sevdasından başka bir şey bilmemenize veriyoruz. CHP ile uğraşacağınıza şu verdiğiniz yüzlerce proje sözünüzü hatırlamanızı tavsiye ederim. Çünkü biz geliyoruz. Birer birer koltuklarınızı kaybedeceksiniz” diye yazdı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı