REKLAMI GEÇ

“Üçgen Çarşısı vaadi ne oldu?”

“Üçgen Çarşısı vaadi ne oldu?”

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, Üçgen Çarşısı’na işlerlik kazandırmak için yapılan vaadlerin unutulduğu, buranın belirsizliğini koruduğunu belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Şubat 2015 Çarşamba, 13:59

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, yazılı açıklamasında, AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından 30 Mart 2014 seçimleri öncesinde, Üçgen Çarşısı’nın Denizli’ye özgü yerel ürünlerin satışa sunulacağı, bölgenin en büyük açık hava alışveriş merkezlerinden biri haline getirileceği, ayrıca Üçgen’i köprülü kavşak yapılacağı sözlerinin verildiğini anımsattı.

Çıklamasında, “Unutturmaya çalıştığınız seçim vaadlerini ne zaman gerçekleştireceksiniz? Yoksa Pamukkale’ye vaad ettiğiniz 121 projeyi, 2019 seçimlerine mi ertelediniz?” diye soran Tabu, şunları kaydetti:

“Personelleriniz tarafından bilgisayar başında bir tuşa basılarak tanımadığınız binlerce insana gönderilen cuma kutlama mesajlarında samimi iseniz, cami önündeki yemekli din bezirganlıklarını ve bilboard kirası harcamalarını kendi öz kaynaklarınızla mı, yoksa Belediye kaynaklarıyla mı yapıyorsunuz açıklamanızı bekliyoruz. Uzunpınar’da yaptığınız gibi bir cami önünde yemek dağıtıp siyasi rant devşireceğiz diye, vatandaşın ibadet ettiği diğer camilerde ibadete engel olma hakkını kendinizde hangi cüretle buluyorsunuz?Sayın başkanları ikaz ediyoruz: Bilesiniz ki; halkımızdan topladığınız her bir kör kuruş için iki elimiz yakanızdadır.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı