Vural’dan Misyon Vizyon-İlke açılımı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Vural’dan Misyon Vizyon-İlke açılımı

Vural’dan Misyon Vizyon-İlke açılımı

CHP Denizli Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, seçim çalışmalarını bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek devam etti. Vali Abdülkadir Demir’i de makamında ziyaret eden Vural,seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vural, yeni kurulacak Pamukkale ilçesinin misyon, vizyon ve ilkelerini açıkladı.

/ DENİZLİHABER / 14 Şubat 2014 Cuma, 11:42

Seçim programına hız kesmeden devam eden CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan ve Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Arif Balkanay’la birlikte temaslarda bulundu.

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi İlçe Başkanı Ömer Yurtseven, Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Arif Balkanay ve Pamukkale İlçe Başkan Adayı İbrahim Vural’dan oluşan CHP heyeti, Sanayi Adayı Başkanı Müjdat Keçeci, Baro Başkanı Müjdat İlhan’ı makamında ziyaret etti.

Daha sonra Vali Abdülkadir Demir’i ziyaret eden heyet, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

PAMUKKALE AÇILIMI
Ziyaretlerin ardından partililerle buluşan Başkan Vural, Pamukkale Belediyesi’nin vizyonu, misyonu ve ilkelerini anlatan bir konuşma yaptı.
Misyonlarının çağdaş bir belediyecilik anlayışı olduğunu dile getiren Başkan Vural, amacının, Pamukkale ilçesini, bir cazibe merkezi haline getirerek, daha yeşil, daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlamak olduğunu belirtti. Başkan Vural konuşmasını şöyle devam etti.’ Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak oluşturacağımız E-BELEDİYE hizmetlerimiz sayesinde, vatandaşlarımızın daha iyi ve konforlu hizmet almasını, belediyemizin faaliyet ve çalışmaları hakkında görüş ve önerilerini anında bizlere ulaştırabilmelerini sağlayacak altyapıyı oluşturacağız’ dedi.

Başkan Vural ayrıca, Pamukkale İlçesi’nin, turizm, termal sağlık, tarım ve sanayi alanında hak ettiği yere gelmesi konusunda yapılacak çalışmaların da misyonları dahilinde olduğunu belirtti.
denizli-chp-belediye-baskan-adaylari-vali-demir-ziyaret-ic

VURAL MİSYON-VİZYON VE İLKELERİNİ AÇIKLADI 
Misyondan sonra vizyon anlayışı hakkında da konuşan Başkan Vural, vizyonunun; İlçe sakinlerinin ayrıcalıklarını hissedeceği, modern ve çağdaş bir belediyecilik hizmeti vermek olduğunu belirtti.
Belediyecilik ilkelerini de vurgu yapan Başkan Vural, bu ilkeleri şöyle sıraladı:
“Karar alma, uygulama ve eylemlerinde; Şeffaflık ve açıklık, Hizmetlerin temin ve sunumunda yerindelik ve ihtiyaca uygunluk prensibinden hareketle; Etkinlik, Nitelikli, üretken ve rasyonel yöntemlerle; Verimlilik, Temel insan hak ve özgürlük çerçevesinde; Sosyal belediyecilik, Yerel demokrasiyi güçlendiren vatandaş-belediye-çalışanlar işbirliği ile; Katılımcılık, Karar alma, uygulama ve hizmette; Tarafsızlık ve hukuka uygunluk Hizmetlerde; Kalite ve vatandaş memnuniyeti, Kent ve kentli için; Sürdürülebilir kalkınma, Diğer kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle; Koordinasyon.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı