Gelecek Partisi 11 ilçede örgütlendi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Gelecek Partisi 11 ilçede örgütlendi

Gelecek Partisi 11 ilçede örgütlendi

Koronavirüs salgının hızla yayıldığı günlerde hummalı bir çalışma içerisine giren Gelecek Partisi, 11 ilçede teşkilatlanmasını sağlayarak siyasi çalışmalarına hız verdi. İl Başkanı Aykut Yıldırım, “Bizim teşkilat kuracağımıza bile inanmayanlar bakalım şimdi ne diyecekler” diyerek, göndermelerde bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mart 2021 Perşembe, 18:09

Denizli’de teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi, 11 ilçede örgütlenmesini tamamlayarak siyasi çalışmalarına hız verdi.

Partisinin il binasında düzenlenen toplantı ile ilçe başkanlarını tanıtan İl Başkanı Aykut Yıldırım, konuşmasında göndermelerde bulundu.

Gelecek Partisi’nin Denizli’de yaklaşık11 aylık bir geçmişi olduğunu dile getiren Yıldırım, “Biz kuruluş aşamasında iken, bize ‘başaramazlar, teşkilat bakanı bulamazlar, teşkilat kuramazlar’ diyenlere inat Denizli’nin bütün ilçelerinde, bütün satıhlarında var olduğumuzu bilsinler. Şükür ki, geçen zaman zarfında 11 ilçemizi resmiyette kurduk ve siyasi çalışmalarına başladılar.
Geçtiğimiz yıl Merkezefendi ve Honaz ilçe teşkilatlarımızı kurarak, saha çalışmasına başlamıştık. Şimdi diğer ilçelerimizden atanan ve kuruluşlarını tamamlayan 9 ilçemiz ve genel merkezden onay bekleyen iki ilçemiz ile birlikte toplam 11 ilçemizin kuruluşunu tamamlamış olacağız” dedi.

FARKLI BİR MUHALEFET YAPIYORUZ
Gelecek Partisi İl Başkanı Yıldırım, kurulma aşamasında bile halkın sorunlarını dinlediklerini ve genel merkeze rapor halinde sunduklarını belirterek, “Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun şahsında zaten Türkiye gündemini oluşturmuş bulunuyoruz. Biz sorunların yanında çözüm önerilerini de getirdiğimiz için farklı bir muhalefet çizgisi ortaya koyduk. Ülkemizin çok büyük sorunları var. Özellikle şu pandemi döneminde çiftçilerimiz, esnaflarımız büyük sıkıntılar çekiyor. Biz Gelecek Partisi olarak hükümetin getiremediği çözüm önerilerini dile getiriyoruz. Pandemi sürecinde iktidarın ‘nefes kredisi’ diyerek esnaflarımıza verdiği kredi, borçlandırmaktan başka bir şey değildir, yanlıştır. Avrupa ülkelerine baktığımızda, o devletler çiftçilerine, esnaflarına hibe destekleri sağlamakta ve nefes aldırmaktadır. Bizde buharlaşan milyon dolarların da, destek olarak bu zor günlerde esnaflara hibe yardımı yapılması gerekirdi. Gelecek Partisi olarak, Çiftçimizi, işçimizi, esnafımızı, emeklilerimizi ve KHK’lılarımızı unutmuş değiliz” dedi.

GELECEK PARTİSİ’NİN TEŞKİLATINI KURDUĞU İLÇELER VE BAŞKANLAR
Gelecek Partisi’nin Honaz İlçe Başkanı Emir Yalçınkaya, Merkezefendi İlçe Başkanı Özkan Duhan, Pamukkale İlçe Başkanı Burak Efe, Buldan İlçe Başkanı Aykut İncebacak, Tavas İlçe Başkanı İbrahim Gençoğlu, Acıpayam İlçe Başkanı Ümit Oduncu, Güney İlçe Başkanı Hüseyin Kabukcu, Kale ilçe Başkanı Durmuş Mece, Çivril İlçe Başkanı Servet Akosman oldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı