REKLAMI GEÇ

İYİ Parti Çardak’ta Duru güven tazeledi

İYİ Parti Çardak’ta Duru güven tazeledi

İYİ Parti Denizli’de kongre sürecini Çardak ile başlattı. Çardak ilçe kongresinde mevcut Başkan İsa Duru, güven tazeledi, yeniden başkanlığa seçildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ekim 2022 Perşembe, 11:21

İYİ Parti Denizli kongrelerinin ilk adresi Çardak oldu. Çardak ilçe binasında yapılan kongreye İYİ Parti İl Başkanı Raziye Akışık ve yönetim kurulu ile ilçe yönetimi katıldı. Kongrede divan oluşturulmasının ardından faaliyet raporu ve çalışma raporu okundu.

“AYNI KARARLILIKLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”
Seçime tek liste giren mevcut Başkan İsa Duru, yeniden başkan seçilerek, güven tazeledi.

Seçim sonrası partililere seslenen Başkan Duru, “Bugüne kadar büyük bir onur ve inançla hizmet ettiğim partime yeniden ilçe başkanı olarak hizmet etme onuruna nail olduk. Dün olduğu gibi bugün de kendimizi değil milletimizi düşünerek bu çetin yolda yürümeye devam edeceğiz. Parti üyelerimizle birlikte bugüne kadar imkansız denilen pek çok işi başardık. Bundan sonra aynı kararlılıkla daha da büyük bir güçle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“KARDEŞLİK DUYGUSU İLE HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ”
İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık kongrenin hayırlı olmasını temenni ederek; “Bugün ilçe kongrelerimizin ilkini Çardak’ta gerçekleştirdik. Biz kimseyi ayrıştırmadan ötekileştirmeden kardeşlik duygusu ile herkesi kucaklayacağız. Amacımız; seviyeli bir şekilde temiz ve şeffaf siyaset anlayışı partimizi hak ettiği yerlere getirmektir. Kongremize katılan herkese teşekkür ediyor, mevcut Başkanımız İsa Duru ve yönetimine başarılar diliyorum. Bütün kadrolarımızla birlikte iyi ve cesur iktidarın yakın olduğunu görüyoruz. 3. Olağan Kongremizin ilçemize, Denizlimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

İsa Duru başkanlığındaki İYİ Parti Çardak İlçe yönetimi, Ekrem Manav, İsmail Cengizer, Ahmet Ekşi, Nadir Aşkın, Özel Ayna, Ali Tasa, Ali Kılınç, Mustafa Demir, Erdoğan Çatalkaya, Hüsamettin Güneş, İbrahim Özbay, Mehmet Gülhan, Galip Aybar, Muhammet Tekeli, Mükerrem Karakan, Mustafa Gülgün’den oluştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı