REKLAMI GEÇ

İYİ Parti’den iyilik hareketi

İYİ Parti’den iyilik hareketi

İYİ Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan 500 yardım kolisini ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere mahalle muhtarlarına teslim edildi. Başkan Gökce, “Bayram öncesi ihtiyacı olan ailelerin yüzünü bir nebze olsun yüzünü güldürmek istedik” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mayıs 2020 Cumartesi, 14:23

İYİ Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı, Başkan Mehmet Ertuğrul Gökce öncülüğünde Ramazan Bayramı öncesi kendi imkanları ve yardımseverlerin desteği ile 500 gıda kolisi hazırladı. Hazırlanan kolilerin ihtiyaç sahiplerine ulaşması için hassasiyet gösteren ilçe yönetimi, yardımları mahalle muhtarları aracılığı ile dağıttı.

“İMKANLARIMIZ ÖLÇÜSÜNDE EN İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Yardımların dağıtımında bizzat görev alan Başkan Mehmet Ertuğrul Gökce, “Tüm Türkiye’de ve dünyada olduğu gibi Denizli ve Merkezefendi’de de Covid-19 virüsü hayatı olumsuz etkiledi. Mübarek Ramazan ayında belediyemiz ve bizler organize bir şekilde İYİ çalışmalara imza attık. Ramazan Bayramı öncesinde de kendi imkanlarımız ile bu süreçten olumsuz etkilenen ailelere karınca kararınca destek olmak istedik. Yardım paketlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması için mahalle muhtarlarımızdan ve üyelerimizden de destek aldık. Çalışmalarımıza destek veren herkesten Allah razı olsun. İYİ insanlar varken, hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek, bayrama boynu bükük girmeyecektir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı