REKLAMI GEÇ

Akşener, Denizli’den mesaj verecek

Akşener, Denizli’den mesaj verecek

MHP’de genel başkanlık mücadelesi giderek sertleşirken, parti içi muhalefet Denizli’eki toplantıyla mesaj vermeye hazırlanıyor. Genel başkan adaylarından Meral Akşener, 25 Şubat’ta Denizli’de taraftarlarıyla bir araya gelecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2016 Salı, 10:50

MHP Genel Merkezi’nin peşpeşe görevden alma kararları vermesinin ardından gözler parti içi muhalefete çevrildi. Olağanüstü tüzük kongresinin toplanmasını isteyen ve açılan davaya müdahil olarak katılan Denizli teşkilatının kapatılması kararını veren genel merkeze karşı muhalefet Ege’den ses vermeye hazırlanıyor.

Genel başkan adaylarından Meral Akşener, 25 Şubat Perşembe günü Denizli’ye gelecek. Parti içi muhalefetin Denizli’deki önde gelen isimlerinden İbrahim Ekiz ve görevden alınan il başkanı Yasin Öztürk, Akşener ile partilileri buluşturmak için yoğun bir çalışma yürütüyor.

Çevre illerden de katılımın beklendiği Denizli toplantısı, Denizli Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak. Saat 13.00’te başlayacak toplantıda, Akşener’in görevden almalara karşı genel merkeze sert mesajlar vermesi bekleniyor.

Yorumlar

Ya Hakk   -  Bağlantı 23 Şubat 2016, 11:48

Akşener in, Bahçeli out!

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı