REKLAMI GEÇ

Bakan Muş’tan Yusuf Garip’e ziyaret

Bakan Muş’tan Yusuf Garip’e ziyaret

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Denizli Ziyaretinde, üniversiteden okul arkadaşı da olan MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip’e ve MHP İl Teşkilatına ziyarette bulundu. Garip’e görevinde başarılar dileyen Bakan Muş, okul anılarını tazeledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Nisan 2022 Çarşamba, 16:41

Bir dizi ziyaret ve program için Denizli’ye gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, fabrika ziyaretleri, Denizli Valiliği ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına yaptığı ziyaretin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Teşkilatına da ziyarette bulundu. Bakan Muş’u MHP İl Başkanı Yusuf Garip, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer karşıladı. Bakan Muş’un Kadir Gecesini kutlayan ve ziyaretten dolayı duyduğu onuru ve memnuniyetini dile getiren Garip, kendisine ziyaret dolayısıyla Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Milliyetçi Hareket Partisinin Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberlik şuuru içinde Türkiye ve Türk milletine hizmetkârlık derdinde olduğunun altına çizen Garip,  “ Güçlü Türkiye yolunda, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için son nefesimizi verene kadar çalışacağız. Allah dirliğimizi ve birliğimi daim etsin” dedi.

ÜNİVERSİTE YILLARINI YAD ETTİLER

Üniversiteden okul arkadaşı da olan ve geçtiğimiz aylarda MHP İl Başkanı olarak atanan Yusuf Garip’e görevinde başarılar dileyen Bakan Mehmet Muş ise, sanayisiyle, ekonomisiyle, üretkenliği ile öne çıkan Denizli’de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Türkiye’nin dünya ekonomisiyle entegre olmuş, dünyanın önde gelen güçlü ülkelerinden biri olduğuna vurgu yapan Bakan Muş, “Türkiye’nin geleceği parlak ve güçlüdür. Zorluklar var, zorlukları aşmak bizim görevimiz, bunlarından üstesinden geleceğiz” diye konuştu. MHP İl Başkanı Yusuf Garip ile üniversiteden arkadaş olduklarını hatırlatan Bakan Muş, koyu bir sohbet içinde üniversite anılarını ve yıllarını yad etti. Garip’in çalışkanlığına da atıfta bulunan Bakan Muş, kendisine her daim başar diledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı