REKLAMI GEÇ

MHP’de istişare toplantısı

MHP’de istişare toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Teşkilatı yaklaşan ilçe kongreleri ve genel seçimler öncesi düzenlediği il istişare toplantısında yol haritasını belirledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Kasım 2014 Pazar, 15:17

Acıpayam asfaltı üzerindeki Katipoğlu Düğün salonunda düzenlenen istişare toplantısına, MHP İl Başkanı Ferudun Ünal, 21. Dönem Milletvekilleri Av. Salih Erbeyin ve Ali Keskin, Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Akgün, Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Coşkun, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, belediye başkanları, eski il başkanları, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

“BAŞARILI OLMAK ZORUNDAYIZ”
Toplantının açış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Ferudun Ünal, MHP’nin 2015’te yapılacak seçimlerde başarılı olmak zorunda olduğunu belirterek, “İl Teşkilatımızın görev aldığı günden bu yana devam eden çalışmalarımızın değerlendirilmesi ve önümüzdeki günlerde başlayacak olan ilçe kongrelerimiz ve il kongremizin başlangıcını ilan etmek ve kongrelerimizin hemen ardından yapılacak olan genel seçimleri öncesi siz değerli dava arkadaşlarımızın görüş ve düşüncelerini alarak gücümüze güç katmak amacıyla bu toplantıyı düzenledik. Hepinizin bildiği gibi 12 yıldır iktidarda olan AKP ülkeyi bölünme noktasına getirmiştir. Ülkemiz iç ve dış siyasette hezimete uğramış, ekonomi alanında ise sıfırı tüketmiştir. Bu nedenle Türkiye’nin olmazsa olmazı olan Milliyetçi Hareket ülkenin getirildiği uçurumdan kurtarmak için 2015 seçimlerde tek başına iktidara gelmek zorundadır. Hedefimiz de budur. Bu toplantıdan çıkacak sonuçla tek yumruk olup birlik ve berberlik içerisinde iktidara geleceğimize inanıyorum” dedi.

İl Başkanı Ünal’ın konuşmasının ardından partililer tek tek söz alarak 2015 seçimleri öncesi partinin izleyeceği yol haritası konusunda görüşlerini dile getirdiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı