REKLAMI GEÇ

MHP’den Çivril’de gövde gösterisi

MHP’den Çivril’de gövde gösterisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”nın 8 ilçeyi kapsayan Denizli’de 2. turu Çivril’de başladı. MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, Çivril’de olduğu gibi 8 ilçede de büyük bir coşkuyla gerçekleştireceklerini belirterek, 2023’e giden yolda var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Mayıs 2022 Cumartesi, 11:16

Denizli’de bu hafta sonu, Çivril, Pamukkale, Acıpayam, Beyağaç, Buldan, Babadağ, Serinhisar ve Honaz olmak üzere toplam 8 ilçede gerçekleşecek Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarının ilk durağı Çivril oldu.

Toplantılar çerçevesinde Çivril’e gelen TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MYK Üyesi Özgür Bayraktar ve MYK Üyesi Volkan Dudu Çivril Halkıyla buluştu. MHP Denizli İl Başkanı Av. Yusuf Garip, MHP Çivril İlçe Başkanı Ergün Çiftçi, Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Solak, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, MHP İlçe Başkanları ve çok sayıda partili toplantıda yer aldı.

Çivril Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonunda düzenlenen ve yoğun katılımın gerçekleştiği toplantının açış konuşmasını yapan MHP Çivril İlçe Başkanı Ergün Çiftçi, toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, Cumhur İttifakı olarak 2023 hedeflerine kilitlendiklerini söyledi.

“2023’E GİDEN YOLDA VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”
Milliyetçi Hareket Partisi’nin 53 yıllık mazisinde devlet gelenek ve göreneklerine göre hareket ettiğini ve şerefli Türk bayrağının temsilcisi olduğunu belirten MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“2023’e giden yolda, kadrolarımız ve teşkilatlarımızda var gücüyle çalışmaya devam edecektir. Her zaman ülkemize ve ilelebet dalgalanacak Ay-Yıldızlı bayrağımız için fedakarlık içerisinde olacağız. Çivril İlçemiz bizi hiç bir zaman mahcup etmemiş ve teveccüh göstermiştir. 2019 yılında Çivril’i kazandık, 2023 yılında da bunu devam ettireceğiz ve gönül birlikteliğini sürdüreceğiz. Yılmadan, usanmadan vatanımız için çalışacağız. Ne mutlu Türküm diyene.”

“MİLLET İTTİFAKININ NE BAŞI NE DE SONU BELLİ”
2023 yılında gerçekleşecek seçimlerin büyük önem arz etiğini belirten MYK Üyesi Volkan Dudu ise, Millet İttifakını eleştirdi.

Dudu, “Cumhur İttifakı ile kangren olmuş sorunlar çözüme kavuştu. Ülkemizin başına bela olan terör belası, bitme noktasına geldi. Milletimizin bekası için her türlü mücadele verildi, verilmeye de devam ediyor. Millet İttifakının bugün, ne başı ne de sonu belli değil! PKK’ya terör örgütü diyemeyen HDP, İttifakın neresindedir belli değildir. 6’lı masada bir araya gelen bu ittifak, HDP ile helalleşmiş, terörle mücadeleye ‘Hayır’ demiştir. Aynı ittifak FETÖ ile helalleşmiş ve 15 Temmuza ‘Tiyatro’ demiştir. Aynı ittifak Selahattin Demirtaş, Kavala ile helalleşmiş, cezaevinden çıkartılmalarını istemişlerdir. Ülkemizi dışarıdan bizi yönetmeye çalışan; fikirsiz, edepsiz ve samimiyetsizlere teslim etmeyeceğiz. Bugün Cumhur İttifakı’nın duruşu bellidir. Cumhur İttifakı 1923’den aldığı azimle 2023’e doğru emin adımlarla yürümektedir. Aydınlık gelecek bizi bekliyor. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutlayacağımız 2023’de zafere ulaşacağımızdan eminiz. Cumhur İttifakı olarak hep bir adım önde olacağız. Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak Al Bayrağımızın gölgesinde milli bekanın bekçisiyiz” dedi.

MYK Üyesi Özgür Bayraktar ise Asya, Avrupa ve Afrika’nın kesiştiği; doğalgaz, petrol ve enerji nakil hatlarının üzerinde bulunan ülkemizde her türlü beka tehlikesine karşı uyanık olmak zorunda olduklarını dile getirdi.

Bayraktar, “Geçmişte Yugoslavya, Bosna Hersek’te, Libya’da, Afganistan’da Irak’ta, Suriye’de ne oluyorsa, Yemen’de ne yapılmak isteniyorsa Ukrayna’da da o yapılmak isteniyor. Bilmek ve irdelemek lazımdır. Gerçeklere gözünüzü kapatırsanız yok olursunuz. Bin senedir bu coğrafyada yaşayan ceddimiz, kaçmadı, inkar etmedi, ihmal etmedi. Gidecek yerimiz de yok. Çünkü biz Türkiye’yiz, Türk Milletiyiz. Eğer bir gün, bayrağımız tartışılırsa, coğrafyamız tartışılırsa, devletimiz tartışılırsa, milletimiz tartışılırsa, varlığımız ortadan kalkacaktır. 1 eksiği ile bir araya gelen 6’lı masa, Türkiye’nin şartlarını bilmiyor ve ihanet ediyorlar. Allah kimseyi yanlışı savunacak kadar cahil, doğruyu inkar edecek kadar nankör yapmasın. Biz gelecek günlerin çok daha iyi olacağına inanıyoruz. Şu anda karşı karşıya kaldığımız sorunlarla mücadele edecek kadrolarımız ve gücümüz var.”

“6’LI MASA YIKILACAK”
“Apo’nun heykelini dikeceğiz diyenlere cevap vermek için buradayız. Türk Milletini sırtından hançerleyenleri size anlatmak için buradayız” diyen TBMM İdare Amiri Ankara Milletvekili Erkan Haberal, “Gündemimiz belli. Bu bayrağın altında hepimiz aynıyız. Hepimiz kardeşiz. 15 Temmuz’u iyi hatırlayın, darbeye, darbecilere, asker üniforması giymiş hainleri devre dışı bırakanlar, o akşam Cumhur İttifakı’nı kurmuştur. Sayın liderlerimizin öngörüsü ile Cumhurbaşkanlığı Sistemine geçildi. Türk Milleti; Cumhur İttifakına sahip çıktı. Doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Utanmadan, arlanmadan 6’lı masa kurdular ve ‘Cumhur İttifakı ne yaptı’ diyerek, erken seçim talebinde bulundular. 6’lı cephe Türk Milletini kendi gibi sanıyor. Terör temsilcisi partiyi, aralarına değil de masanın altına almışlar. HDP bir terör partisi değil midir? İçişleri Bakanlığımız gereken çalışmaları yapıyor. Tarihin en düşük terörist rakamına gelindi. Yurt içi ve yurt dışında gereken adımlar atıldı, dağları taşları yerle bir ettik. Terör devleti kurulmasına engel olduk. Cumhur İttifakı sizlerin verdiğiniz destekle hiçbir kirli oyuna müsaade etmeyecek. Bugüne kadar milletimiz hiçbir zaman hainlere prim vermedi vermeyecektir de… Biz Cumhur İttifakı olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını, dirliğini, bayrağımız için, bu millet için, vatan için Türkiye ‘Türklerindir’ demeye ve yaşatmaya devam edeceğiz. Sizlerden aldığımız güçle o 6’lı masa yıkılacak, diğerleri yıkılacak. Dünya devlerini dize getirmeye başladık. Hepsini inşallah paramparça edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı