“Rasyonel projeler hazırlıyoruz” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

“Rasyonel projeler hazırlıyoruz”

“Rasyonel projeler hazırlıyoruz”

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek, Denizli ve ilçelerde yaşanan sorunları tek tek çözecek, rasyonel çözümler ürettiklerini ve projeler hazırlandığını söyledi.

/ DENİZLİHABER / 15 Şubat 2014 Cumartesi, 10:19

Seçim çalışmalarını aralıksız devam eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek, seçim bürosunda gençlerle biraraya geldi. Mart ayı başında projelerini açıklayacaklarını söyleyen Ali İpek, “Herkes haklı olarak projelerimizi soruyor. Daha önce de söylediğimiz gibi projelerimizi Mart ayı başında açıklayacağız. Ancak şunu söylemeliyim ki, öyle projeler hazırladık ki, köylüsünden kentlisine, 7’sinden 70’ine, esnafından sanayicisine, işçisine herkese yönelik hizmet projelerimizi halkımızla paylaşacağız” dedi.

İpek, projeleri kapsamında Denizlili gençlere yönelikte bir takım çalışmalar olduğunu ifade ederek, “Denizlili gençlerimiz, hazırladığımız projeler sayesinde kesinlikle metropollerde yaşayan gençlerin aldığı hizmetlerden geri kalmayacak. Kültür sanat faaliyetlerinden spora, kültür ve eğitim merkezlerinden özel eğitim burslarına, hatta şu anda açıklayamayacağım ve onları memnun edecek bir çok konuda özel çalışmalar hazırladık” diye konuştu.

face twit

RASYONEL ÇÖZÜMLER, RASYONEL PROJELER
MHP Büyükşehir Adayı İpek, sorunları tek tek tespit ettiklerini ve sorunların çözünmüne yönelik projeler ürettiklerini vurgulayarak şunları söyledi: “Sorunları tek tek inceliyor ve bu sorunlara rasyonel çözümler buluyoruz. Bununla birlikte de özel ekiplerimiz hazırladıkları projeler ile sorunlara kısa süreli değil uzun süreli çare olacak şekilde planlıyor.
denizli-mhp-buyukseyir-adayi-ali ipek-ic

Denizli’nin ve Denizlilinin sokağa atacak parası yok. Bizim yatırım planlarımız da ‘Örnek Şehir Denizli’ için hazırlanıyor. Ulaşımdan sağlığa, güvenlikten eğitime, sanattan spora, hizmet binalarından otoparklara, üretici ve çiftçilerimize destekten tutunda ev hanımları için özel eğitimlere kadar geniş yelpazeli bir hizmet projesi hazırlandı. Denizli’yi şaha kaldıracağız demiştik. Bu projelerimiz kent merkezinden, köylere kadar yayılacak. İşte bu açıklayacağımız projeler ile nasıl vizyon kent olunuyor, nasıl örnek kent olunuyor birileri daha iyi anlayacak, görecek.”

ali-ipek-kimdir-anons

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı