Ak Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök’e genel merkezde önemli iki görev - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ak Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök’e genel merkezde önemli iki görev

Ak Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök’e genel merkezde önemli iki görev

Son yapılan genel kurulda genel merkez düzeyinde göreve gelen Ak Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcılığı ve Tanıtım ve Medya Başkanlığına getirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mart 2021 Çarşamba, 21:44

Ak Parti Kadın Kolları’nın 8 Mart’ta yapılan 6. Olağan Kongresi’nde, Başkanlığa Düzce Milletvekili Ayşe Keşir getirilmiş ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök de Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi seçilmişti.

MKYK’de yapılan görev dağılımında Ak Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Genel Başkan Yardımcısı oldu. Ök, aynı zamanda Tanıtım ve Medya Başkanlığına da getirildi.

Seçimlerde Pamukkale Belediyesi Meclis Üyesi Gamze Sevgi de MKYK yedek üyesi seçilmişti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Nilgün Ök’ü sosyal medya hesabından tebrik etti. Başkan Zolan, “Uzun yıllardır şehrimize birlikte hizmet ettiğimiz kıymetli kardeşim Denizli Milletvekilimiz Sn. Nilgün Ök, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcılığı, Tanıtım ve Medya Başkanlığına atanmıştır. Yeni görevleri hayırlı uğurlu olsun. Allah’ım muvaffak eylesin” dedi.

Yorumlar

arif bak   -  Bağlantı 18 Mart 2021, 08:56

Böyle bir milletvekilimiz mi vardı? Ayrıca ne büyük göreve gelmiş? Helal olsun?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı