Ak Parti Denizli, tüm kadrolarıyla sahada yeni ekonomik modeli anlatıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ak Parti Denizli, tüm kadrolarıyla sahada yeni ekonomik modeli anlatıyor

Ak Parti Denizli, tüm kadrolarıyla sahada yeni ekonomik modeli anlatıyor

Ak Parti Denizli teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni ekonomik modeli açıklamasının ardından harekete geçti. STK temsilcilerinden sonra tüm kadrolar sokağa çıktı ve kapı kapı dolaşarak yeni modeli anlatıyor. İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli’de çalınmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Aralık 2021 Pazar, 10:59

Ak Parti Denizli teşkilatı, Türkiye’nin yeni ekonomi modelini Cuma günü sivil toplum örgütü temsilcileri ve iş dünyasına anlattıktan sonra sahaya çıktı. Denizli Ak Parti tüm kadrolarıyla, hafta sonu da tüm ilçe teşkilatları ile birlikte sahaya inerek, yeni modeli vatandaşlara anlattı.

Ak Parti il başkanı Yücel Güngör’ün öncülüğünde tüm teşkilatlar ile birlikte sahaya inen Denizli teşkilatı, vatandaşlara broşür verdi, yeni ekonomi modelini tanıttı.

TÜM TEŞKİLATLAR AYNI ANDA SAHADA
Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme odaklı yeni ekonomi modelimizi ve Denizlimizin sistemdeki durumunu toplantılar ile önce iş dünyasına anlatarak paylaşmıştık. Bugün de Merkezefendi, Pamukkale, Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas. İlçe teşkilatlarımız ile eş zamanlı sahaya indik.

ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ
Sokak sokak, ev ev dolaşarak Türkiye’nin yeni ekonomi modelini anlatıyoruz. Broşürler dağıtarak vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Denizli’de çalmadık kapı bırakmayacağız. Durmak yok, koşmaya devam” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı