REKLAMI GEÇ

Ak Parti İl Başkanı Güngör, TBMM’deki İstişare toplantısına katıldı, açıklama yaptı

Ak Parti İl Başkanı Güngör, TBMM’deki İstişare toplantısına katıldı, açıklama yaptı

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör TBMM’de gerçekleşen istişare toplantısına katıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Ak Parti Denizli Milletvekillerinin de katıldığı toplantı sonrası açıklama yapan Güngör, “Birlikte tekrar kazanacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2022 Cuma, 11:55

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte TBMM’de gerçekleşen istişare toplantısına katıldı.
Toplantı sonrası açıklama yapan Güngör, “Ak Parti’mizin Denizli’deki hizmetkarlarıyla birlikte Gazi Meclisimiz TBMM’de gerçekleşen istişare toplantısına katıldık. 2023 seçimlerini zaferle taçlandıracağımıza inancımız tam. Denizli’de tüm teşkilatımız ile canla başla çalışmaya vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ülkemize eser ve hizmet katmaya devam edeceğiz. Denizli’de çalınmadık kapı girilmedik gönül bırakmayacağız. 2053 vizyonuyla ülkemizin geleceğine dair programı ve projesi olan tek siyasi hareket olduğumuzun altını çizmekte fayda var. Bunları milletimize anlattığımızda onların gönüllerine girdiğimizi görüyor ve 2023 Haziran seçimlerinde hem Cumhurbaşkanlığını hem de Cumhur İttifakı olarak meclisteki çoğunluğu kazanarak geçmişteki rekorlarımıza bir yenisini daha kazandıracağımıza inanıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı