REKLAMI GEÇ

Cumhur İttifakı il başkanlarının Çal buluşması: Aynı model Honaz’da da başarılı olacak

Cumhur İttifakı il başkanlarının Çal buluşması: Aynı model Honaz’da da başarılı olacak

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Çal Belediye Başkanı ve Başkan adayı Fethi Akcan ile bir araya geldi. Her iki partinin başkanı da siyasette Çal modelinin örnek olduğunu belirtti. Başkanlar aynı modelin Honaz’da da Ali Semerci ile başarılı olacağına ve seçimi kazanacaklarına inandıklarını söylediler.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Ocak 2024 Salı, 11:38

MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, MHP Çal İlçe Başkanı Ali Çiftçi, AK Parti Çal İlçe Başkanı Alper Çağatay Halatçı ve Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile Honaz’ın Cumhur ittifakı adayı MHP’li Ali Semerci AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’e nezaket ziyaretinde bulundular. AK Parti ve MHP’nin İlçe başkanları, ilçede birlik ve beraberlik içinde, koordineli bir şekilde çalışarak, 31 Mart yerel seçimlerini kazanacaklarını, halkın da teveccühünün bu paralel de olduğunu belirttiler.

 

İL BAŞKANLARI İNANIYOR

AK Parti İl Başkanı Güngör, “Cumhur ittifakının Çal adayı ile Honaz adayına başarılar diliyorum. Çal modeli herkese, hepimize örnek olmalıdır. Çal Belediye Başkanımız ve yeni dönemde de Cumhur ittifakı adayımız Fethi Akcan, hangi siyasi görüşten olursa olsun toplumun her kesiminden oy almayı başarıyor. Siyasette Çal modeli güven veriyor. Honazlı hemşehrilerimizin de Ali Semerci kardeşimize gerekli teveccühü göstereceklerine inanıyoruz” yorumunda bulundu.

MHP İl Başkanı Yılmaz ise, yaptığı açıklamada Cumhur ittifakının 6 yıl önce kurulduğunu hatırlatarak “Fethi Akcan başkanımız Çal’da 10 yıl önce gönüllerde ittifak kurarak 10 yıl önce kseçimi kazandı. 2019’da bir kez daha seçim kazandı ve üçüncü kez aday oldu. Çal ittifakı yine başarılı olacaktır. Siyasette Çal modeline övgüler yağıyor. Honaz’da da başarılı olmak için çok çalışacağız” diye konuştu.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, her iki başkanın açıklamaları, temennileri ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Biz, Büyük Çal Ailesi çatısı altında Çal İttifakı’nı 2014 seçimlerinde kurmuştuk. Çal’da nezaket, huzur, barış, kardeşlik, birlik ve beraberlik egemen oldu. 31 Mart’ta yine Büyük Çal Ailesi kazanacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı