REKLAMI GEÇ

İyi Parti Denizli Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Sabuncuoğlu Ak Parti’ye üye oldu

İyi Parti Denizli Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Sabuncuoğlu Ak Parti’ye üye oldu

İyi Parti’nin 2017 yılında oluşturulan Denizli Kurucu İl Yönetim Kurulunda yer alan İbrahim Sabuncuoğlu AK Parti’ye üye oldu. Sabuncuoğlu’nun rozetini Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör taktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Aralık 2022 Cuma, 11:02

Yaklaşan seçimler öncesi Ak Parti’ye katılımlar devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda CHP’den de katılımların olduğu Ak Parti’ye bu kez de İyi Parti’nin Denizli’deki örgütlenmesinde görev alan bir isim de katıldı. 2017’de İyi Parti’nin 99 kişilik İl Kurucular Kurulu üyeleri arasında yer alan İbrahim Sabuncuoğlu, düzenlenen mini törenle Ak Parti’ye geçti. AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör partiye üye olan Sabuncuoğlu’na rozet taktı.

Başkan Güngör “İbrahim Sabuncuoğlu kardeşimize AK Parti ailesi olarak hoş geldin diyoruz. Kardeşimizin üyeliği hayırlı olsun. AK Parti ailesi olarak kapımız her kesimden vatandaşlarımıza, kardeşlerimize sonuna kadar açıktır. Allah’ın izni ile büyüyerek güçlenmeye devam edeceğiz. 2023 hedeflerimize doğru ilerlerken birlikte nice başarılara imza atmaya devam edeceğimize olan inancımız tam” dedi.

Üye olduktan sonra açıklama yapan Sabuncuoğlu ise “2023 seçimleri hem milletimiz hem de ülkemiz için oldukça önemli bir viraj. Bu virajı milletimizin desteği ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi Tek Devlet, Tek Millet, Tek Vatan, Tek Bayrak ortak düşüncesiyle 2023 seçimlerini zaferle taçlandıracağız. Bundan sonraki süreçte yoluma Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olarak devam edeceğim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı