Öncü Gençlik’te Ahmet Suseven dönemi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Öncü Gençlik’te Ahmet Suseven dönemi

Öncü Gençlik’te Ahmet Suseven dönemi

Vatan Partisi Öncü Gençlik Denizli İl Kurultayı gerçekleştirildi. Yeni Dönem Öncü Gençlik İl Başkanlığı’na oy çokluğuyla Ahmet Suseven seçildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Nisan 2018 Pazartesi, 15:56

Vatan Partisi Öncü Gençlik Denizli, Olağanüstü İl Kurultayını yaptı. Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek için 100 bin imza kampanyasının sıklıkla vurgulandığı kurultayda, il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

Kurultaya, Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş, Vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, Vatan Partisi Denizli Öncü Kadın İl Başkanı Elif Çobanoğlu, Cumhuriyet Kadınları Derneği Denizli İl Başkanı Cennet Kasapoğlu ve Tüm İşçi Hakları Derneği Denizli İl Başkanı Halis Özkan katıldı.

Kurultayın açılış konuşmasını yapan Vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, “Biz büyük başarılara imza attık, büyük zorluklarla mücadele ettik. ABD, bize kumpaslar kurdu. Ordudaki Atatürkçü subayları tasfiye etmek için planlar yaptı. Ama biz yılmadık, mücadele ettik. Silivri duvarlarını yıktık. ABD’nin projesini başına yıktık. ABD’ye karşı mücadele eden tek parti, partimiz Vatan Partisi’dir. Türkiye’yi yönetebilecek iradeye, niteliğe ve insan birikimine sahibiz. Türkiye’yi ancak biz yönetebiliriz. Bu bilinçle hareket etmeli ve önümüze işler koymalıyız” dedi.

Kasapoğlu’nun ardından Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş katılımcılara seslendi. Diş, “Bizim 3 tane baş düşmanımız var. Birincisi sistem partilerinin eyerlerini elinde tutan ABD, her türlü Amerikancılık. İkincisi idare-i maslahatçılık. Yani sistem içi çözüm arayışları. Üçüncüsü karamsarlık. Geleceğe aydınlıkla, umutla, emekle bakmak boynumuzun borcudur. Görevlere hazır olacağız” diye konuştu.

Aykut Diş’in konuşması ardından geçmiş dönem faaliyet raporu ve mali raporun sunumlarıyla, dilek ve temenniler gündemine geçildi. Gündemde, ağırlıklı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimi için stratejiler konuşuldu.

Konuşmaların ardından yeni Öncü Gençlik il başkanı ve yönetim kurulu için seçime geçildi. Yeni Dönem Öncü Gençlik İl Başkanlığına oy çokluğuyla seçilen Ahmet Suseven, “Sistemin tüm engellemelerine ve dayatmalarına karşı bizler partili mücadeleye daha sıkı sarılacağız. Teslim aldığımız bayrağı hep beraber daha ileri taşıyacağız. Vatan Savaşını zafere kavuşturacağımız yeni dönem hepimize hayırlı olsun.” diyerek Öncü Gençlik üyelerini yeni döneme umutla daha sıkı sarılmaya davet etti.

Yeni dönem il yönetim kuruluna il başkanı ve 10 yönetim kurulu üyesi seçildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı