REKLAMI GEÇ

Vatan Partisi Amiral Soner Polat Olağan Kurultayı’nı yaptı

Vatan Partisi Amiral Soner Polat Olağan Kurultayı’nı yaptı

Vatan Partisi Denizli İl Örgütü Amiral Soner Polat Olağan Kurultayı’nı yaptı. Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılan kurultaya, Vatan Partisi Genel Saymanı Dr. Serhan Bolluk da katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Ocak 2020 Pazartesi, 10:16

Vatan Partisi Denizli İl Örgütü Amiral Soner Polat Olağan Kurultayı’nı yaptı. Merkez Disiplin Kurulu üyesi Mustafa Güleç’in Divan Başkanı olduğu Kurultayda Pamukkale İlçe Başkanı Av. Müzeyyen Susar ve Büşra Ezgi Duman da kurultayda divan üyeliklerine seçildi.

Vatan Partisi Genel Saymanı Serhan Bolluk yaptığı konuşmada, “Çok kritik günler geçiriyoruz, farkındayız ve içindeyiz. Süreç çok hızlı gelişiyor. Son on gün içinde İran ABD üslerini vurdu, Amerika ne yaptı hiç bir şey, üstelik Trump İran’la koşulsuz görüşmeye hazır olduğunu söyledi.

Amerika’nın ne yapacağı bizim sorunumuz değil. Amerika ne yapar? Hiç bir şey yapamaz. Bir tek suikast yapar. Süleymani hepimizin şehididir. Yalnız bu coğrafya öyle bir coğrafyadır ki her kahraman ardından en az on tane kahraman çağırır. Kendi ülkemizden biliyoruz. Ömer Halisdemirler, Fethi Sekinler, El Bab şehitlerimiz hep yeni kahramanları çağırdı. Diğer tarihi bir olay da Irak Meclisinin aldığı ABD’yi Ülkeden çıkarma kararı. ABD çıkmam diyor. Şansı yok. Tası tarağı toplayıp defolup gidecek. Bu kararla dünyanın karar merkezi de Avrasya’ya kaymıştır” dedi.
Daha sonra mevcut İl başkanının çalışma ve mali raporu okumasının ardından Başkan adayları Mehmet Çobanoğlu ve Ahmet Gündüz birer konuşma yaptı.

Kurultayda Büyük Kurultaya sunulacak MYK Raporu oya sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi. Yapılan seçimlerin ardından Mehmet Çobanoğlu İl Başkanlığına Ahmet Suseven, Ali Korkmazcan, Gökhan Dikmen, Güray Kubilay Gürsoy, Halis Özkan ve Sabri Kasapoğlu yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı