REKLAMI GEÇ

Büyükşehir iftar sofrası Aktepe’de kuruldu

Büyükşehir iftar sofrası Aktepe’de kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün bir mahallede düzenlediği iftar sofrası Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla Aktepe Mahallesi’nde kuruldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Mayıs 2018 Cumartesi, 14:15

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar sofrası Aktepe Mahallesi’nde kuruldu. Mahalle iftarına Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Vali Hasan Karahan, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Ekonomi Bakanı Zeybekci, Başkan Zolan ve beraberindekiler mahalle sakinleri ile tek tek selamlaşarak, ramazanlarını tebrik etti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada, “Hamdolsun, ramazanımıza tekrar kavuştuk. Ülkemizdeki birlik, beraberlik ve huzur daim olsun. İnşallah düşmanlarımızın tuzakları, oyunları bertaraf olsun. Zalimlerin zulmü son bulsun. Sizlerle buluştuğumuz soframıza teşrifleri için Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ise vatandaşların ramazan ayını tebrik ederek başladığı konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, Denizli’ye selam getirdiğini söyledi.

Bakan Zeybekci, “Milletin adamı, halkın hizmetkarı, hakkın aşığı Recep Tayyip Erdoğan’dan sizlere selam var. Cumhurbaşkanımızın özel tembihatı var. ‘Kardeşlerimize selam ve sevgilerimi mutlaka iletin” dedi. Ramazanın “bereket” demek olduğunu ifade eden Bakan Zeybekci, “Ramazan paylaşmanın, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin arttığı muhteşem günlerdir. Bu soframızın sahibi Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Ama asıl teşekkürü bir sofra etrafında iftar yapma geleneğine katıldıkları için insanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı