Tin, Serinhisar ve mahallelerindeydi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tin, Serinhisar ve mahallelerindeydi

Tin, Serinhisar ve mahallelerindeydi

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt’un ‘evet diyenleri İzmir’de denize dökeceğiz’ ifadelerine memleketi Serinhisar’dan sert tepki gösterdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Nisan 2017 Salı, 09:52

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt’un ‘evet diyenleri İzmir’de denize dökeceğiz’ ifadelerine memleketi Serinhisar’dan sert tepki gösterdi. Tin, “Düşman diliyle konuşarak halkımızı tehdit edenler milli iradeye kilit vuramaz. Bu tehditleri savuranlara milletimiz asla boyun eğmez ve sandıkta ‘evet’ diyerek en güçlü cevabı da verir” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Anayasa değişikliğine ilişkin vatandaşları bilgilendirmeyi sürdürüyor. Milletvekili Şahin Tin, memleketi Serinhisar ilçesine bağlı Yatağan, Kocapınar, Yüreğil ve Ayaz mahallelerinde hemşerilerini ziyaret etti. Milletvekili Şahin Tin’e ziyaretlerinde Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, Serinhisar İlçe Başkanı Halil Akoğlan ve çok sayıda partili eşlik etti.

Gittiği mahallelerde sevgi gösterileriyle karşılanan Milletvekili Şahin Tin, ana muhalefet partisinin referandum sürecini yalan ve iftira üzerine kurduğunu belirterek CHP’yi sert sözlerle eleştirdi, “CHP zihniyeti yalanla, iftira ile sürdürdüğü referandum sürecini şimdi de sandıktan ‘evet’ çıkacağını anlayınca tehditle devam ettiriyor. Çıkmış bir CHP milletvekili 16 Nisan’da ‘evet çıkarsa bunları İzmir’e kadar kovalayıp denize dökeceğiz’ diyor. Bu millete hakaret ederek, tehditler yağdırarak korkutacağını zannedenler önce tarihimizi okusun. Bu kahraman milletin düşmanları nasıl denize döktüğüne baksın. Bu haddini bilmez ifadeler düşman diliyle söylenebilecek yerli olmayan sözlerdir. Milli olmayan zihinlere hizmet edenlere ve onların emirleriyle yürüyenlere bu millet bu topraklarda asla yol vermez. Bu malum zat alçakça tehditler savurarak ya da saldırarak milletimizin iradesine kilit vurulamayacağını iyi bilmelidir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı