Kalp rahatsızlığı bulunan 8 yaşındaki çocuk Cerrahi’de sağlığına kavuştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kalp rahatsızlığı bulunan 8 yaşındaki çocuk Cerrahi’de sağlığına kavuştu

Kalp rahatsızlığı bulunan 8 yaşındaki çocuk Cerrahi’de sağlığına kavuştu

Denizli’de doğuştan mitral kapak hastalığı ve kalbinde delik bulunan 8 yaşındaki Reşat Döndar, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde gerçekleştirilen operasyonla sağlığına kavuştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Eylül 2021 Cumartesi, 11:12

Denizli’de doğuştan mitral kapak hastalığı ve kalp deliği rahatsızlığı ile doğan Reşat Döndar’ın ailesi tedavi için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ ne başvurdu.

Reşat Döndar, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı ve Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Mustafa Saçar tarafından 4 saat süren ameliyata sağlığına kavuştu.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde 4 gün daha gözetim altında tutulan Reşat Döndar, sağlıklı bir şekilde evine gönderildi.

Çocukların da artık arkadaşlarıyla birlikte koşup oynayabilecek olması nedeniyle mutluluk yaşayan Döndar ailesi, Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı ve Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ailesine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı