Kalp ve Damar Cerrahisi kadrosuna güçlü İsim - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kalp ve Damar Cerrahisi kadrosuna güçlü İsim

Kalp ve Damar Cerrahisi kadrosuna güçlü İsim

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Kalp ve Damar Cerrahisi alanında önemli çalışmalara imza atan Prof. Dr. Mustafa Saçar , Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde göreve başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ağustos 2021 Cumartesi, 14:20

Son zamanlarda gerçekleştirdiği hekim transferleriyle adından sıkça söz ettiren Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kalp ve Damar Cerrahisi kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Kalp ve Damar Cerrahisi branşında Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı ile uzun yıllardır hastalarına hizmet veren hastane, Prof. Dr. Mustafa Saçar ile el sıkışarak kadrosunu genişletti.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi son zamanlarda genişleyen hekim kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Kalp ve Damar Cerrahisi alanında birçok hastaya şifa dağıtan hastanenin güçlü kadrosuna Prof. Dr. Mustafa Saçar dahil oldu. Prof. Dr. Saçar, yeni görev yerinde Kalp ve Damar Cerrahisi’nin başarılı ve deneyimli ismi Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı ile birlikte hastalara hizmet verecek.

Prof. Dr. Saçar, Periferik Damar Hastalıkları Cerrahisi, Aort Genişlemesi (Anevrizması), Kalp Kapağı Problemleri, Aritmi Cerrahisi, Lenfödem ve Varis Tedavisi başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde hastalarına Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde şifa dağıtacak.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR. MURAT ÇELİK “KALP VE DAMAR CERRAHİSİ’NDE GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTIK”

Prof. Dr. Mustafa Saçar’ın hastane bünyesine katılmasıyla Kalp ve Damar Cerrahisi kadrosunda güçlendiklerini dile getiren Dr. Murat Çelik, ” Cerrahi Hastanesi herkesin bildiği gibi ilk etapta kalp ve damar cerrahisi üzerine kurulmuş ve bu alanda uzun yıllar emek vermiş bir hastane. Değerli dostum Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı ile uzun bir yol kat ederek Kalp ve Damar Cerrahisi’nde sayısız hastamıza şifa dağıttık. Şimdi, Dr. Mustafa Saçar’ın da aramıza katılmasıyla gücümüze güç katmış olduk. İki profesörümüz omuz omuza vererek birlikte çalışacak, hastanemize ve hastalarımıza hayırlı olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı