REKLAMI GEÇ

Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu 3’ncü Şubesi görkemli bir açılışla faaliyete geçti

Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu 3’ncü Şubesi görkemli bir açılışla faaliyete geçti

Yıllardır ağız ve diş sağlığında Denizlililerin güvenini kazanan Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu şubelerine bir yenisi daha eklendi. Adalet Mahallesi’nde yapılan yeni şube yoğun katılım ve görkemli açılış töreni ile hizmete başladı. Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan, daha çok gülümseyen bir Denizli için yetkin diş hekimleriyle her zaman hizmette olacaklarını belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mayıs 2022 Salı, 10:05

Ağız ve diş sağlığı alanında yaptığı başarılı çalışmalarla 7 yıldır, 2 şubesiyle Denizlililere hizmet veren Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu’nun 3’ncü şubesi gösterişli bir tören ve kokteylle, Dental ailesine katıldı. Çamlık ve Bayramyeri şubelerine Adalet Mahallesi’ndeki yeni şube de eklendi.

Açılış törenine Denizli Bağımsız Milletvekili Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Pamukkale Üniversitesi önceki dönem Rektörü Hasan Kazdağlı, MHP 21’nci Dönem Milletvekili Salih Erbeyin, MHP 21’nci Dönem Milletvekili Ali Keskin, Denizlili iş insanları ve vatandaşlar katıldı.

DENTAL REZİDANS AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Açılış öncesi konuşma yapan Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan, yıllardır vatandaşlarla kaliteli sağlık hizmeti vermenin önemini belirtirken bundan sonra da aynı özveriyle çalışacaklarını belirtti.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan, “Güler yüzlü, disiplinli ve hasta memnuniyetini benimsediğimiz teknolojinin tüm imkânlarının kullanıldığı Dental Rezidans Ailesi daha da büyüyor. Adalet şubemizde de aynı şekilde yetkin diş hekimlerimizle halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“SAĞLIKLI GÜLÜMSEYEN BİR DENİZLİ İÇİN HER ZAMAN HİZMETTEYİZ”
Tüm Denizli’ye ulaşmak için şubelerine bir yenisini daha eklediklerini belirten Özcan, ihtiyaç doğrultusunda yeni şubelerin de gelebileceğinin sinyalini verdi.

Özcan, “Halkımızın bize daha kolay ulaşabilmesi için yeni bir şube isteklerine kayıtsız kalmadık, Adalet Mahallesi’nde 3’ncü şubemizi açtık. Bundan sonra da yine talepler doğrultusunda yeni şubelerimiz gelebilir. Hızla büyürken, yetkin diş hekimlerimiz ile Denizli halkına hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz. Daha çok ve sağlıklı gülümseyen bir Denizli için her zaman hizmetteyiz. Yeni şubemiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan’ın konuşmasının ardından kurdele kesimiyle yeni bina hizmete geçti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı