MEDİKLİNİK AİLESİ ANNELERİ UNUTMADI - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

MEDİKLİNİK AİLESİ ANNELERİ UNUTMADI

MEDİKLİNİK AİLESİ ANNELERİ UNUTMADI

Özel Mediklinik Hastanesi yönetimi ve çalışanları, Anneler Günü’nde Denizli’nin birçok mahallesini gezerek annelere karanfil hediye etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mayıs 2015 Pazartesi, 14:58

Geçtiğimiz yıl 14 Nisan günü hizmete giren Özel Mediklinik Hastanesi’nin ilk sosyal faaliyeti de Anneler Günü etkinliği olmuştu. Özel Mediklinik Hastanesi bu sene de daha güçlü bir ekiple Denizli’nin birçok noktasında annelere ulaşarak bu özel günde karanfil dağıtmaya devam etti.

Hastane Genel Müdürü İsmail Öksüz, “Sevginin, fedakarlığın, bağlılığın eşsiz temsilcileri olan annelerimizi hatırladığımız özel bir günün içindeyiz. Hem maddi hem de manevi hayatımızda annelerimizin yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır. En kıymetli varlıklarımızın başında annelerimiz geliyor. Sağlık alanında hizmet veren bir kurum olarak değerlerimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Elbette, elleri öpülesi annelerimizi yılın bir gününde hatırlamamız asla doğru değildir. Amacımız bu özel günde annelere yalnız olmadıklarını hatırlatmak ve kurum olarak bu faaliyetimizi geleneksel hale getirmek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı