REKLAMI GEÇ

Op.Dr. Gökhan Deda Özel Vizyongöz Hastanesi’nde…

Op.Dr. Gökhan Deda Özel Vizyongöz Hastanesi’nde…

Özel Vizyongöz Hastanesi, uzman kadrosuna yeni bir isim daha ekledi. Başarılı göz tedavileri ile tanınan Op. Dr. Gökhan Deda, Özel Vizyongöz Hastanesi’nde göreve başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Ekim 2018 Çarşamba, 11:06

Denizli’de göz sağlığı için güvenli bir ortamda tedavi olma imkanı sunan Özel Vizyongöz Hastanesi’nin uzman kadrosuna katılmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Op. Dr. Gökhan, göz sağlığı anlamından en son teknolojiler kullanılarak modern ve uygun tedavi yöntemlerini uygulamanın çok önemli olduğunu kaydettİ.

Op. Dr. Gökhan Deda kimdir?

1969 yılında Denizli’nin Çivril ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli’de tamamladıktan sonra 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Ankara Üniversitesi’nde göz ihtisasını tamamladı. 2002 yılından sonra devlette ve özel hastanede görev alan Op. Dr. Gökhan Deda en son 2011-2018 yılları arasında Denizli Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.
Sivil toplum kuruluşlarında ve meslek odalarında çalışmaları olan Op. Dr. Gökhan Deda 2012-2014 yılları arasında Denizli Tabipler Odası Başkanlığı yaptı. Deda halen Türk Tabipleri Birliği Kongre Delegeliği görevini sürdürmekte.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı