REKLAMI GEÇ

DDH kreşinden renkli gösteri

DDH kreşinden renkli gösteri

Denizli Devlet Hastanesi Kreşi tarafından hazırlanan yılsonu müsameresinde çocuklar, ailelerine unutamayacakları bir gösteri sundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Haziran 2015 Pazartesi, 17:52

Denizli Devlet Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen gösteriye Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Berna Öztürk, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. İbrahim Ekiz, İdari Hizmetler Başkanı Op. Dr. Muhammet Akçaoğlu, Denizli Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, idareciler, hastane çalışanları ve çok sayıda veli katıldı.

ic-1

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından 3- 6 yaş arasında yer alan 37 çocuk hazırladıkları şarkıları, şiirleri ve dans gösterilerini sergiledi. Büyük bir coşku içinde izlenen gösteriler izleyicilerden büyük alkış aldı. Aileler de bol bol fotoğraf ve video çekerek çocuklarının bu anlarını ölümsüzleştirdiler.

ic-4

Denizli Devlet Hastanesi Kreşi öğretmenleri Elif Demirel, Gamze Gaye Türlübey, Seçil Çam ve Çocuk Gelişim Uzmanı Yelda Yücel, etkinlikte çocukların bir yıl boyunca yapmış olduğu çalışmaları ailelerine sergilediklerini dile getirerek çocukların özgüvenlerini arttırmak için bu tarz etkinliklerin önemli olduğunu, çocukların toplu bir şekilde bir işi başardıklarını ve bunu ailelerine göstermenin mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.

ic-3

Hastane Yöneticisi Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, ailelerin düzenlenen etkinliğe gösterdikleri yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Hastanemiz kreşinde öğrenim gören 37 çocuğumuz bir yıl boyunca öğrendikleri, hazırlandıkları, bu güzel çalışmaları bizlere bugün sergileyecekler. Her yıl olduğu gibi bu yıl da biz idareciler, çocuklarımız ve velilerimiz büyük heyecan içerisindeyiz. Çocuklarımız öğretmenleri ile birlikte bizlere sunmak için çok güzel gösteriler hazırlamışlar. Ben şimdiden hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

ic-2

“ÇOCUKLAR EN ÖNEMLİ VARLIKLARIMIZ”
Çocukların gelecekte faydalı bireyler olabilmelerinde küçük yaştan itibaren aldıkları eğitimin önemli olduğunu dile getiren Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Berna Öztürk ise, kreş eğitiminin büyük önem taşıdığını söyledi. Öztürk: “Çocuklar en önemli varlıklarımız. Bir anne baba için en huzurlu çalışma ortamı ancak çocuklarının emniyette olduğunu bilerek olur. Çok şükür Denizli Devlet Hastanemize bağlı bir kreşimiz var. Ve tüm çalışma arkadaşlarımızın çocukları buradan hizmet alabiliyorlar. Bu yıl kreşimizde 3-6 yaş arası 37 çocuğumuz mevcuttu. Bugün ise 9 çocuğumuzu mezun edeceğiz.. Çocuklarımızla gurur duyuyor ve hem onlar hem sizler adına çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Ayrıca çocuklarımıza çok güzel günlerin olduğu bir gelecek diliyorum. Çocuklarımıza ve onları yetiştiren öğretmenlerimize de çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı